Новий функціонал Держгеокадастра

Центр надання адміністративних послуг Авдіївської міської ради у період повномасштабного вторгнення рф дбає про правову безпеку мешканців нашої територіальної громади та підтримує розвиток цифрових технологій і способи взаємодії людей та держави.

Під час дії воєнного стану, не виходячи з дому чи офісу, незалежно від місця реєстрації, або місцезнаходження, громадянам та юридичним особам дуже зручно користуватись онлайн послугами.

ЦНАП повідомляє про запровадження нового функціоналу щодо автоматичного формування витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земель населених пунктів програмним забезпеченням Державного земельного кадастру.

Наразі ефективно функціонує автоматизована видача витягів з технічної документації із загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, які розташовані за межами населених пунктів.

Аналогічний функціонал розроблено для формування та видачі витягів із технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що розташовані в межах населених пунктів.

Слід зазначити, що автоматична видача витягів з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що розташовані в межах населених пунктів можлива виключно по тих населених пунктах, відомості про нормативну грошову оцінку яких внесено до відомостей Державного земельного кадастру.

Урядовий портал