16 березня 2022 року внаслідок обстрілу міста Маріуполь загинула Анна Денисенко. До свого 50-річчя Анна не дожила пів року.
16 березня 2022 року внаслідок обстрілу Маріуполя загинула Анна Денисенко. До свого 50-річчя вона не дожила пів року.
Анна жила з мамою на проспекті Луніна, 25. Під час обстрілів ховалася у квартирі. Того дня вона вийшла на подвірʼя, щоб приготувати їжу, і саме тоді ворожий снаряд влучив у багаття. Жінка опинилася в епіцентрі вибуху.
«Все було добре. Ми готували, Аня попросила допомогти з вогнищем. Вона завжди посміхалася, казала, що ми все витримаємо, бо ми разом. Але вона залишилася там назавжди», – розповіла сусідка й однокласниця Ольга Парахневич.
Анна народилася й виросла в Маріуполі, навчалася у школі №31. Вона працювала операторкою у «Маріупольміськводоканалі», виховувала сина, раділа онучці. Була життєрадісною та усміхненою.
«Анна була чудовою донькою, мамою та бабусею. Вона вирішувала всі проблеми з посмішкою. Я називала її «Сонечком», бо вона завжди дарувала гарний настрій», – додала Ольга.
Анну поховали біля будинку, пізніше ексгумували. У неї залишилися мати, син, онука, невістка та два брати.
О 9:00 — загальнонаціональна хвилина мовчання. Донецька ОВА та платформа Меморіал: вбиті росією вшановують пам’ять убитих росіянами жителів Донеччини.
Платформа пам'яті "Меморіал"
Розповісти про цивільну жертву: https://bit.ly/3AkGRAg
Розповісти про військову втрату: https://bit.ly/3Ag6WRd