Шановні мешканці Авдіївської міської територіальної громади! З початку збройної агресії зі сторони російської федерації ми всі разом покинули свої домівки задля захисту свого життя та життя своїх рідних. Ми залишили своє охайне, привітне, тепле, та таке рідне місто. Наразі більшість з нас мешкає в різних куточках країни, так і за ії кордонами.

Вас гостинно зустріли міста Дніпропетровської, Івано-Франківської, Одеської, Київської та інших областей України. Саме мешканці Авдіївки завжди відрізнялись охайністю, турботою, небайдужістю у своїх звичках. Впевнені, що і до сьогодні ви бережете довкілля та красу міст, вашого тимчасового помешкання. 


Поки російські окупанти намагаються забрати в нас незалежність, суверенність, нищать нашу спадщину та природу, ми продовжуємо боронити свою державу, кожен на своєму фронті. Молодь та громадяни об'єднують зусилля і разом тримають екологічну оборону.

У п’ятницю під гаслом «Зробимо Україну чистою разом!» відбудеться Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». З 2024 року цю дату додано до календаря міжнародних днів і тижнів.

Основна мета акції – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами, відповідального споживання ресурсів серед громадян та об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Також мають можливість доєднатися українці, що знаходяться за кордоном. Організувати прибирання, подякувати приймаючим містам та підтримати своє рідне місто навіть на відстані.

Закликаємо вас не лише приєднатися до цієї глобальної ініціативи, але й зареєструвати результати своєї участі на міжнародному сайті https://planetheroes.pl/worldcleanupday та за посиланням до 25 вересня 2024 року включно. 

Навіть у складних умовах ми повинні формувати екозвички та дбати про нашу Землю. Разом збережемо наше довкілля для майбутніх поколінь, об’єднаємо зусилля для екологічного відновлення та привернення уваги всього світу!