
Вчителі, вихователі та учні закладів загальної середньої освіти Авдіівської ТГ взяли участь в Акції "Шаную воїнів- біжу за Героїв України " у місті Дніпро.
Це щорічний Всеукраїнський забіг, який проходить 29 серпня на вшанування загиблих Захисників України.
Ця ініціатива — не просто спортивний захід, а потужний символ єднання та поваги. Учасники акції долали дистанцію, присвячуючи свій забіг конкретному захиснику чи захисниці, чиє ім'я вони несли на спеціальних картках. Кожен крок був сповнений вдячності та пам'яті про героїчні вчинки наших воїнів.
Участь педагогів та дітей Авдіївської громади у цій акції має особливе значення. Це не лише підтримка Збройних Сил України, а й важливий урок патріотизму та мужності для молодого покоління.
Відділ освіти









