У День Героїв ми дякуємо тим, хто тримає Україну - на фронті, в тилу, у щоденній боротьбі за право бути вільними.

Це день людей, які не обирали легкого шляху, але обрали свою країну. Людей, чиї імена знає вся держава -і тих, про чий подвиг знають лише побратими та рідні.

Сьогодні Герої України - поруч із нами. У пікселі, у волонтерських штабах, у лікарнях, у містах під обстрілами. Саме завдяки їм Україна стоїть.

Схиляємо голови перед пам’яттю полеглих. Дякуємо живим.
І пам’ятаємо: героїзм - це не гучні слова. Це вибір не відступити.

З Днем Героїв України!

В.о. начальника 
Авдіївської міської 
військової адміністрації 
Покровського району 
Донецької області 
Євген Удовенко