27 травня у місті Дніпро відбувся обласний етап Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч» із шахів. 
«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» — це наймасштабніший спортивний рух серед учнів України, який проходить під потужним і надихаючим гаслом «Разом Переможемо».

Авдіївську міську територіальну громаду гідно представила команда учнів 5-9 класів Авдіївської ЗОШ № 6: Ельбрус Франчук, Святослав Запольський і Софія Шатілова. Юні шахісти продемонстрували високий рівень підготовки, командну згуртованість і справжню жагу до перемоги. За підсумками  змагань команда посіла IV місце серед 16 команд.

Вітаємо всіх учасників з новим досвідом! Шахи – це не просто гра, а справжнє мистецтво стратегії та логіки!
Висловлюємо щиру подяку всім педагогам, які виховують талановиту та наполегливу молодь, а також усім, хто був дотичний до організації цього заходу. Саме завдяки спільній праці, наполегливості та вірі у власні сили народжуються нові досягнення й перемоги.

За інформацією відділу у справах сім'ї, молоді та спорту.