
Для учнів, педагогів і батьків лунали щирі слова привітань, подяки та підтримки. Шкільні родини вкотре довели, що, навіть на відстані, можуть зберігати єдність, тепло спілкування та атмосферу справжнього свята. Останній дзвоник — це не лише завершення навчального року, а й символ нових можливостей, мрій та досягнень. Для когось попереду літні канікули, нові відкриття та відпочинок, а для випускників — важливий етап вибору майбутнього професійного шляху. Нехай попереду на вас чекають успішний вступ до омріяних закладів освіти, нові можливості, здійснення мрій та щасливе майбутнє.
Щиро вітаємо всіх учнів, учителів та батьків зі святом! Дякуємо педагогам за професіоналізм і щоденну працю, батькам — за підтримку та розуміння,а учням — за наполегливість, старання й бажання навчатися, навіть, у непростих умовах.
Бажаємо всім дітям гарного, безпечного та яскравого літнього відпочинку, нових вражень, позитивних емоцій і відновлення сил перед новим навчальним роком.
Зі святом Останнього дзвоника! 💙💛















