Перелік адміністративних послуг, які можна отримати в місті Авдіївка через відділення «Укрпошти»

Для зручності пенсіонерів, людей з обмеженими можливостями та людей, що не мають можливості особисто звертатися за отриманням адміністративної послуги, а також юридичних осіб в місті на даний момент реалізується проект «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту». 8 липня 2014 року виконавчий комітет Авдіївської міської ради та Центр поштового зв'язку № 9 м. Макіївки підписали Регламент взаємодії у сфері надання адміністративних послуг через поштові відділення. Цей проект дає можливість максимально наблизити до кожного городянина адміністративні послуги і в першу чергу буде зручний для мешканців віддалених місць міста, пенсіонерів, громадян з обмеженими фізичними можливостями. Проект передбачає надання послуг за допомогою поштових відділень. Співробітники пошти зможуть надавати всю необхідну інформацію та надавати допомогу у заповненні та відправленні документів, а відповідь на запит буде приходити додому. На території міста Авдіївка в рамках проекту задіяні всі  поштові відділення.

Які ж послуги можна отримувати через пошту?

Зараз через відділення поштового зв'язку можна отримати 5 послуг. Найактуальнішими  є надання довідки про заробітну плату на призначення пенсії. На даний час до списку входять:

1. Надання довідки про заробітну плату на призначення пенсії (у випадку зберігання документів роботодавця заявника в архівному відділі);

2. Надання довідки про підтвердження стажу роботи на призначення пенсії (у випадку зберігання документів роботодавця заявника в архівному відділі);

3. Погодження режиму роботи підприємств, установ та організацій сфери обслуговування у нічний час;

4. Видача дозволу на ведення торгівельної діяльності за межами торгівельних приміщень;

5. Видача дозволу на організацію ринку /ярмарку/;

За необхідністю та бажанням громадян та юридичних осіб даний перелік може бути розширено на підставі узгоджених рішень.

Центр надання адміністративних послуг Авдієвської міської ради проводе моніторинг адміністративних послуг, які можна отримати без безпосереднього спілкування з чиновником, і пропонує мешканцям та підприємствам Авдіївки вносити свої пропозиції з питань удосконалення надання адміністративних послуг через пошту.

Місцезнаходження відділень «Укрпошти» у місті Авдіївка:

Найменування
Адреса
Телефон
Відділення поштового зв’язку Авдіївка-2
 
вулиця Єлагіна, 1
06236-3-01-65 (тимчасово не працює)
Відділення поштового зв’язку Авдіївка-5
 
проспект Центральний, 1
06236-3-20-52 (тимчасово не працює)