У колі друзів

Патріотичне виховання є важливою складовою навчально-виховного процесу молоді у формуванні в юнаків та дівчат почуття любові до України. З метою виховання дітей та молоді у дусі відданості Батьківщині та українському народу, відродження національних і загальнолюдських духовних та моральних цінностей, в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») відбувся тематичний конкурс-огляд «Ватра «У колі друзів»», присвячений подіям на майдані «Ми пам’ятаємо».

До організації та суддівства змагань долучилися військові та керівники відділів міста. Актова зала ЗОШ № 5, де проводилась зустріч, була наповнена духом здорової конкуренції, адже рої чотирьох шкіл міста Авдіївка зустрілись, аби захистити честь та прославити свою школу.

Рій «Котигорошко» ЗЗСО № 1гідно представив себе в конкурсі. У пам’яті всіх учасників та членів журі залишився їх енергійний, потужний творчий виступ під назвою «Ми пам’ятаємо».

 Виступ рою «Степовий вітер» ЗЗСО № 2 «Небесна сотня у вирій полетіла» вразив всіх своїм творчим задумом і втіленням образів загиблих героїв.

«Майбутні воїни» ЗЗСО № 6 з самого початку свого креативного, неординарного виступу, який мав назву «Пам’яті тих, хто йшов до кінця за власні переконання», за допомогою зворушливого танцю, глибокої інсценізації подій на майдані, передали жагу молоді до перемоги.

«Свободу ціною життя» представив глядачам рій «Характерники» ЗЗСО № 7. Вони зворушили глядачів, відтворивши образи героїв, для яких поняття «справедливість», «гідність», «свобода», «Україна» були не просто словами.

За рішенням журі перемогу у конкурсі отримав рій «Котигорошко» ЗЗСО № 1 у молодшій віковій категорії та рій «Характерники» ЗЗСО № 7.

Вітаємо рої та педагогів, які допомогли учасникам гідно представити свій виступ, бажаємо козацької витримки і незламного бойового духу!

За інформацією відділу освіти