Екологічний брейн-ринг

26 лютого 2019 року заклад дошкільної освіти № 8 «Малюк» в рамках проведення методичного об’єднання на тему «Екологічне виховання в роботі з дошкільниками» радо зустрічав вихователів дошкільних закладів міста. Вихователь Ніна Парамзіна провела інтегроване заняття у формі брейн-рингу, під час якого діти закріпили вміння групувати предмети за певними ознаками, передавати словом враження від природи, розвивати спостережливість, уяву, класифікацію рослин.

Учасники методичного об’єднання ознайомилися з формами і методами екологічного виховання дошкільників, напрацюваннями у вихованні екологічної культури дітей дошкільного віку засобами нетрадиційної техніки малювання, які використовує у своїй роботі вихователь Ніна Парамзіна.

Заняття відзначалося багатством атрибутики та дидактичного матеріалу, різноманіттям ігрових прийомів і спостережливо-дослідницької діяльності. Розвивальна значущість проведеного заняття полягала в розширенні знань дітей про природні явища, воду, в формуванні умінь правильно висловлювати думки за допомогою поширених речень та вдосконаленні тематичного словника дитини. Завідувач дошкільного закладу Світлана Кєтова акцентувала увагу присутніх, що в навчальному закладі проводиться систематична робота щодо впровадження напрямків екологічного виховання в усіх дошкільних групах

Учасники заходу підкреслили актуальність тематики задля виховання гуманного ставлення дітей до природи та розвитку в них естетичних почуттів, а також  високий методичний рівень проведеного заняття.

Результатом проведеного методичного об’єднання є система роботи, яка сприятиме у плануванні освітнього процесу, підвищенню фахової майстерності, допоможе педагогам у визначенні цілей, методів та форм роботи з екологічного виховання дітей дошкільного віку.

За інформацією відділу освіти