Новітні способи організації навчальної діяльності з дошкільниками

28 лютого на базі закладу дошкільної освіти № 11 «Дзвіночок» було проведено методичне об’єднання на тему «Впровадження технології використання лепбуків і лепбоксів у роботу з дошкільниками».

Керівник методичного об’єднання Олена Стрельцова ознайомила присутніх із презентацією, розповіла, що лепбук та лепбокс являють собою коробку, папку або міні-книжку, в якій систематизована інформація з якоїсь теми. Використання їх сприяє залученню педагогів до інноваційної, пошукової діяльності, допомагає вихованцям швидко і ефективно засвоїти нові знання, закріпити вивчене в пізнавально- ігровий формі. У такому вигляді інформація добре організована, а процес вивчення теми стає цікавим і нагадує гру. 

На засіданні було представлено досвід роботи дошкільного закладу № 11 з виготовлення і використання у роботі з дошкільниками лепбуку  та лепбоксу за різними темами.

Робота методичного об'єднання сприяє росту професійної грамотності педагогів щодо впровадження інноваційних технологій в навчально - виховний процес.

За інформацією відділу освіти