Масляна запрошує в гості!

Любить наш народ святкування, веселощі і розваги. То чому б не відзначити кінець зими? Адже є чудова нагода - свято Масляної. Традиційне слов'янське свято Масляна завжди відзначалося дуже весело, адже воно знаменує собою прихід весни.

Так і в дошкільних навчальних закладах нашого міста діти та педагоги зустріли Масляну піснями та танцями, іграми та розвагами. Всі співали веселих пісень, танцювали, водили хороводи, із задоволенням брали участь у спортивних змаганнях, іграх.

А яка ж Масляна без смачних, запашних, схожих на сонечко млинців? Малята із задоволенням ними смакували та прославляли прихід весни.

Саме завдяки таким святам наші педагоги навчають дітей берегти та шанувати народні звичаї, традиції, прославляти свій рідний край та з любов’ю відноситися до всього прекрасного, що нас оточує.

Виховувати художньо-естетичний смак, дружні відносини між дітьми, бажання брати участь у спільних виступах, отримувати задоволення від результатів творчості дітей – це найголовніше завдання дошкільного виховання.

За інформацією відділу освіти