Вони для нас виборюють життя

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві 14 березня 2019 року в  початковій школі КЗ «Авдіївська опорна загальноосвітня школа I-III ступенів №2 Авдіївської міської ради Донецької області»  пройшов виховний захід «Вони для нас виборюють життя…», на якому було наголошено, що українські добровольці є взірцем патріотизму та героїзму, самовідданості та відваги, вірності українському народові.

Добровольці – справжні Герої України, які першими стали на захист Батьківщини, не чекаючи на мобілізацію, першими записалися у добровольчі батальйони. Вони – приклад патріотизму та любові до рідної землі. На прикладі теперішніх добровольців будуть вчитися прийдешні покоління.

У дружній, теплій атмосфері діти  мали нагоду поспілкуватися з очевидцем і учасником трагічних подій. Дмитро Вікторович залюбки відповідав на запитання учнів, а наприкінці заходу всі вшанували загиблих добровольців хвилиною мовчання.

За приємну, щиру атмосферу подякували нашому гостю. Ми маємо надію, що така зустріч не остання. Адже саме такі заходи є надзвичайно важливими у житті сучасної молоді.

За інформацією відділу освіти