Пам’ять вічно жива

День Перемоги завжди був і є для українців днем пам’яті про всіх загиблих воїнів, які боролися за мирне небо над Україною.

З метою належного вшанування подвигу українського народу у боротьбі за свободу і незалежність Батьківщини, формування у дошкільників шанобливого ставлення і поваги до ветеранів війни та нинішніх захисників Вітчизни, у дошкільних навчальних закладах нашого міста було проведено тематичний день «Пам’ять вічно жива».

У кожній віковій групі в куточках народознавства оформлено міні-виставку, присвячену Дню пам’яті та примирення; тематичну виставку малюнків, у старших та середніх групах проведені комплексні заняття з патріотичного виховання «Мужність і відвага крізь покоління», разом з педагогами вихованці дошкільних закладів залучились до покладання квітів до меморіального пам’ятника нашим землякам, які віддали своє життя за свободу та мир.

Відзначення Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні сприяло вихованню у дітей патріотичних почуттів, шанобливого ставлення до ветеранів війни та нинішніх захисників Вітчизни. Ця пам’ять робить нас сильнішими.

За інформацією відділу освіти