УСЗН: повідомлення про початок проведення перевірки

Відповідно до Закону України "Про очищення влади" та Постанови КМУ від 16.10.2014 № 563 "Деякі питання реалізації Закону України "Про очищення влади" управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області повідомляє про початок проведення перевірки щодо таких осіб:

1. Адамадзе Юлії Андріївнї-головного спеціаліста сектора прийому громадян  відділу грошових виплат та компенсацій (заява та декларація).

2. Акользіної Тетяни Георгіївни-головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку та обслуговування громадян пільгових категорій (заява та декларація).

3. Белоненко Тетяни Миколаївни- заступника начальника управління-начальника відділу грошових виплат та компенсацій (заява та декларація).

4. Бичкової Катерини Володимирівни- головного спеціаліста відділу обліку та звітності (заява та декларація).

5. Бокової Катерини Михайлівни- начальниа відділу праці (заява та декларація).

6. Грибанової Олени Анатоліївни-головного спеціаліста загального відділу (заява та декларація).

7. Зубашевої Анастасії Володимирівни- головного спеціаліста відділу автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням соціальних виплат (заява та декларація).

8. Дерев’янко Лариси Василівни- головного спеціаліста відділу обліку та звітності (заява та декларація).

9. Іванової Ганни Валеріївни- головного спеціаліста сектора прийняття рішень відділу грошових виплат та компенсацій (заява та декларація).

10. Калініченко Ірини Володимирівни- головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку та обслуговування громадян пільгових категорій (заява та декларація).

11. Кравченко Лариси Яківни-державного соціального інспектора апарата управління (заява та декларація).

12. Кінчика Сергія Юрійовича- головного спеціаліста відділу автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням соціальних виплат (заява та декларація).

13. Лівик Надії Володимирівни-головного спеціаліста сектора прийняття рішень відділу грошових виплат та компенсацій (заява та декларація).

14. Луценко Людмили Василівни- головного спеціаліста сектора прийому громадян відділу грошових виплат та компенсацій (заява та декларація).

15. Марчук Ганни Григорівни- головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку та обслуговування громадян пільгових категорій (заява та декларація).

16. Межуєвої Наталії Володимирівни- головного спеціаліста сектора прийому громадян відділу грошових виплат та компенсацій (заява та декларація).

17. Новикової Оксани Олександрівни- головного спеціаліста відділу обліку та звітності (заява та декларація).

18. Оленич Олександри Дмитрівни- начальника відділу персоніфікованого обліку та обслуговування громадян пільгових категорій (заява та декларація).

19. Осаула Марини Павлівни- головного спеціаліста відділу автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням соціальних виплат (заява та декларація).

20. Осипової Наталії Іванівни- начальника відділу автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням соціальних виплат (заява та декларація).

21. Паліної Альони Анатоліївни- головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку та обслуговування громадян пільгових категорій (заява та декларація).

22. Плющ Тетяни Василівни-завідуючого сектором прийняття рішень відділу грошових виплат та компенсацій (заява та декларація).

23. Пшипій Наталії Євгенівни- головного спеціаліста відділу праці (заява та декларація).

24. Рубцової Світлани Вікторівни-начальника управління (заява та декларація).

25. Самусєвої Ірини Миколаївни - начальника загального відділу (заява та декларація).

26. Сердюк Ірини Олександрівни -заступника начальника відділу обліку та звітності (заява та декларація).

27. Сергєєвої Марини Олексіївни- головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку та обслуговування громадян пільгових категорій (заява та декларація).

28. Соломки Оксани Василівни- начальника відділу обліку та звітності (заява та декларація).

29. Худякової Тетяни Іванівни-головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку та обслуговування громадян пільгових категорій (заява та декларація).

30. Шошиної Оленаи Олександрівни-завідуючого сектором прийому громадян відділу грошових виплат та компенсацій (заява та декларація).

31. Штунька Ростислава Геннадійовича-начальника відділу правового та кадрового забезпечення (заява та декларація).