Інформація відділу освіти

Традиційно серпень для освітян закінчується педагогічною нарадою, на якій підводяться підсумки минулого навчального року, визначаються пріоритетні напрямки діяльності та завдання на перспективу.
Сьогодні на  Серпневій нараді були присутні
- начальник відділу освіти військово – цивільної адміністрації міста Авдіївка
- керівники загальноосвітніх закладів;
- керівники дошкільних закладів;
- методисти,
- керівники методичних об’єднань,
- лідери профспілок.

Супроводжувалася нарада дуже яскравою виставкою, на якій педагоги та вихователі показували свої досягнення та наробки за рік. Дуже яскравою несподіванкою для всіх присутніх став танок вихованців Авдіївського дошкільного навчального закладу Комбінованого типу №8 «Малюк».
У даний час галузь освіти стає пріоритетною, а зміст освіти виступає одним з чинників економічного і соціального прогресу суспільства. Розповідь про те, з чим освітні установи вступають в новий навчальний рік  розпочала начальник відділу освіти військово – цивільної адміністрації міста Трегуб Людмила Іванівна. Також слово мали директор науково – методичного центру Фень Олена Григорівна, керівник Авдіївського дошкільного закладу №8 Малюк Кєтова Світлана Валеріївна та директор загальноосвітнього  навчального закладу №7 Сіліна Людмила Іванівна.
Наприкінці заходу були озвучені завдання на наступний
навчальний рік.
Ми вітаємо Вас з початком нового навчального року! Нехай він подарує Вам радість творчості, талановитих учнів, особистого щастя та здійснення всіх Ваших надій.