ТА НЕ ЗБІДНІЄ РУКА, ЩО ДАЄ


Благодійність – це те, що ти робиш  не для того, щоб про це дізнались інші, не для реклами своєї особистості, не для піару, не для когось, в першу чергу, якщо це справжнє почуття від щирого серця, ти робиш це для себе, бо відчуваєш потребу допомогти, бо від цього в душі наступає умиротворення.

Так, на передодні свого професійного свята соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування отримали господарчі   еко-торби (сумки з натуральної тканини), які їм дуже необхідні в процесі виконання своєї професійної діяльності, а саме, для здійснення та доставки продуктів харчування чи інших товарів своїм підопічним.
Приємною несподіванкою стало те, що еко-торби мають логотип із надписом територіального центру. Тепер, зустрівши на вулицях міста жінок з такими сумками, можна впевнено сказати, що це – соціальні робітники територіального центру, які знаходяться при виконанні своїх посадових обов`язків.
А благодійник - фізична особа підприємець, який висловив побажання не повідомляти своє ім`я. Тож, дякуємо цій людині за її щире бажання допомогти не для піару, а по велінню душі.
З цього приводу хочеться лише сказати: «Та не збідніє рука, що дає».