Реалізація спільного проекту

За підтримки військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка та Управління верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) започатковано реалізацію спільного проекту, спрямованого на соціальну адаптацію людей похилого віку та осіб з інвалідністю міста Авдіївка. В територіальному центрі соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради планується відкриття відділення денного перебування, на базі якого буде функціонувати простір психосоціальної підтримки, дозвілля та особистісного розвитку для осіб похилого віку та осіб з інвалідністю.

Наразі, у приміщенні будівлі на першому поверсі за адресою: Молодіжна,3 проводиться капітальний ремонт з урахуванням інклюзивності для громадян з особливими потребами.
З метою контролю за ходом проведення ремонтних робіт представник УВКБ ООН Сайфхуллах Мехрабі, в.о. керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Євген Удовенко та заступник керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Сергій Легенький здійснили робочий візит на об`єкт ремонту. В ході зустрічі обговорили ход ремонтних робіт та подальші кроки у вирішенні питання реалізації спільного проекту.
Тож, в наступному році осіб похилого віку та осіб з інвалідністю нашого міста на базі територіального центру чекає багато активностей різного спрямування: психосоціальна підтримка, культурно-освітні заходи, фізичні активності, медичне спостереження тощо.