Робота в умовах карантину

Пандемія не вщухає. Холодна пора року дає сприятливі умови для поширення респіраторних інфекцій, до яких належить і COVID-19. Тому треба постійно зберігати пильність та обачність.

Соціальні робітники територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради продовжують працювати у посиленому режимі та щоденно дбають про те, щоб в умовах карантину громадяни похилого віку, особи з інвалідністю у складних життєвих обставинах отримували необхідні соціальні послуги. На теперішній час всі соціальні робітники забезпечені засобами індивідуального захисту (одноразовими та багаторазовими масками, гумовими рукавичками, захисними екранами), антисептиками, а, також, інфрачервоними термометрами для проведення температурного скринінгу.
В територіальному центрі приділяється багато уваги інформаційно-роз’яснювальній роботі серед працівників щодо правил протиепідемічної безпеки під час виконання своїх посадових обов`язків.
Так, 7-8 грудня, з дотриманням всіх протиепідемічних заходів, в територіальному центрі були проведені чергові інформаційні лекції з переглядом відеоматеріалу відповідної тематики. Адже, проінформованість – є одним із важливих кроків в боротьбі із хворобою.
Будьте відповідальними! Виконуйте карантинні обмеження та протиепідемічні настанови МОЗ.
Тільки спільними зусиллями, дотримуючись простих правил особистого захисту, ми подолаємо пандемію.