
29 липня 2021 року, під головуванням заступника керівника військово - цивільної адміністрації Сергія Легенького, відбулося засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги за рахунок коштів міського бюджету громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах.
На розгляд засідання комісії сьогодні було винесено 39 заяв від осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах.
За рішенням комісії, керуючись нормами діючого законодавства, членами комісії винесено рішення щодо надання одноразової матеріальної допомоги 39 особам на загальну суму 71 000 грн.









