ЗАМІСТЬ ВІКОН І ЛІЖОК В УКРИТТЯ: БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ВІД ГО "СИНЕРГІЯ ПРО" ВИКОРИСТОВУЮТЬ В АВДІЇВЦІ З КОРИСТЮ

Російські окупанти дедалі більше руйнують цивільну інфраструктуру Авдіївки, цілеспрямовано обстрілюючи житлові будинки мирних мешканців, школи, лікарню. У зв'язку із цим багато квартир та інших об'єктів міста стоять із вибитими шибками.
Люди, які залишились в Авдіївці, через майже безперервні ворожі бомбардування тижнями ховаються в укриттях. Більш як 2000 осіб фактично живуть у 80 сховищах, облаштування яких триває і досі.

Детальніше...

Електрика у Донецькій області не зникне. Про це начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив у Facebook.

«Важливо! Електрика на Донеччині не зникне! Останнім часом областю ширяться чутки, начебто буде повністю відключене електропостачання. І навіть дату називають. Це – неправда. Електрика в області буде. Наші енергетики продовжують робити все можливе, щоб електропостачання було стабільним і якнайшвидше відновлюють його після обстрілів», - написав він.

Детальніше...

ВОЛОНТЕРСЬКА СПІЛКА "ПОРУЧ" ЗІБРАЛА І ДОСТАВИЛА В АВДІЇВКУ ДВІ ТОННИ ПРОДУКТІВ, ГЕНЕРАТОР І ЛІКИ

Російська армія намагається стерти маленьку Авдіївку з лиця землі - обстріли цивільної інфраструктури з важкої артилерії, із використанням реактивних систем залпового вогню та авіації тут майже не вщухають. В місті відсутнє світло, водо- і газопостачання. Проте все ще залишаються люди.

Авдіївська міська військова адміністрація акумулює усі можливості задля забезпечення базових потреб місцевих мешканців: відбувається розвіз технічної і питної води, укриття забезпечуються ліками та харчами. Проте є потреба у постійному поповненні цих запасів. І у цьому процесі владі допомагають волонтери.

Детальніше...

УКРПОШТА ПЕРЕДАЛА МЕДИЧНІ ЗАСОБИ ДЛЯ АВДІЇВКИ

Сьогодні начальник Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш отримав від керівника Донецької дирекції АТ "Укрпошта" Вадима Шестопалова ліки, які передададуть до Центральної міської лікарні Авдіївки для потреб населення обстрілюваного росіянами міста та для українських воїнів.

Детальніше...

НАРДЕП МУСА МАГОМЕДОВ ПОДАРУВАВ АВДІЇВСЬКІЙ ВІЙСЬКОВІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ АВТОМОБІЛЬ

Сьогодні народний депутат ВРУ Муса Магомедов  вручив ключі від автомобіля NISSAN NAVARA начальнику Авдіївської міської військової адміністрації Віталію Барабаш. Автомобіль пікап, який народний обранець придбав і пригнав на Донеччину особисто, місцева влада використовуватиме для виконання задач із захисту України та підтримання життєдіяльності міста, яке цілодобово перебуває під обстрілами путінських військ.

Детальніше...

АВДІЇВКА І СТРИЙ ВІДТЕПЕР МІСТА - ПОБРАТИМИ

◼️ Авдіївським рятувальникам ДСНС львів'яни передали автомобіль
◼️ Авдіївка отримала бронежилети від ЛОК - Львівський Оборонний Кластер , Асоціації українців у Люксембурзі та аптечки від Олександра Тіщенка

Щиро вдячні всім причетним за допомогу! Це дуже важливо і цінно для нас! 🙏❤️

Детальніше...

ДОНЕЦЬКА АВДІЇВКА І ЛЬВІВСЬКИЙ СТРИЙ СТАЛИ МІСТАМИ-ПОБРАТИМАМИ

Авдіївка, яка наразі є чи не найгарячішою точкою на фронтовій мапі Донеччини, сьогодні вкотре відчула дружню підтримку із Заходу країни 💙💛.

24 травня начальник Авдіївської міської військової адміністрації Покровського району Донецької області Віталій Барабаш та мер міста Стрий Львівської області Олег Канівець підписали меморандум про співпрацю між громадами, тобто міста стали побратимами. До визначної події долучився і заступник начальника Авдіївської адміністрації Сергій Легенький.

Детальніше...

Про заборону продажу алкогольних напоїв

З метою забезпечення громадської безпеки і порядку з прийняттям розпорядження начальника штабу – першого заступника Командувача об’єднаних сил від 25.03.2022 №62 «Про заборону торгівлі на території Донецької та Луганської областей алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі» (зі змінами) на території Донецької області заборонено ввезення з метою реалізації та торгівля алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі (окрім речовин медичного призначення).

Порушення вимог цієї заборони тягне за собою накладення штрафу від чотирьохсот до восьмисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (6 800-13 600 грн) з конфіскацією предметів торгівлі та виручки, одержаної від продажу предметів торгівлі.

УСЗН інформує

КОЛЕКТИВ АВДІЇВСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ВБРАВСЯ У ВИШИВАНКИ


Сьогодні Авдіївка разом з усією країною і світом відзначає День вишиванки. Попри війну і обстріли. Незважаючи на втрати і руйнування. Нашу націю не зламати. Наши традиції не стерти.

У цей день співробітники Авдіївської міської військової адміністрації разом із дітьми та керівництвом вбралися у етнічний одяг наших предків - у вишиті особливим орнаментом сорочки. Вишиванки вдягли як ті, хто зараз перебуває в Авдіївці або інших, більш безпечних містах України, так і ті, кому довелося виїхати за кордон.

Детальніше...

НАЧАЛЬНИК АВДІЇВСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ВІТАЛІЙ БАРАБАШ ПРИВІТАВ УКРАЇНЦІВ З ДНЕМ ВИШИВАНКИ

Щороку у третій четвер травня в Україні і по всьому світу відзначають День вишиванки. 

Начальник Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш привітав із цим святом мешканців громади та усіх українців, записавши відповідне відео, яке розмістив у своєму телеграм-каналі "Степанич UA".

"💙💛 Вишиванка - це не лише візитівка нашої нації, це її оберіг. Споконвіку українські жінки та чоловіки особливо шанували вишиту сорочку. Бо вірили, що вона захищає людину від усього злого.

"Бережи українське - носи вишиванку!" - заклик Ліни Костенко до кожного з нас сьогодні дуже актуальний. Адже хто, якщо не ми, маємо зберегти і пронести крізь століття генетичний код нашої нації. 

Маючи таку красу, вдягаючи вишиванки, ми отримуємо неймовірну енергію наших предків, пишаємось минулим і гордо та впевнено дивимось у майбутнє", - написав Віталій Барабаш у коментарі до опублікованого відео.