- Деталі
- Автор: Editor
- Категорія: Новини

- Деталі
- Автор: Editor
- Категорія: Новини
З метою захисту національних інтересів, забезпечення державної безпеки, суверенітету та територіальної цілісності України, а також у рамках боротьби з терористичними загрозами й відновлення справедливості щодо прав громадян, суспільства та держави,
Авдіївська міська військова адміністрація Покровського району Донецької області інформує:
Відповідно до чинного законодавства України, введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) стосовно визначених фізичних та юридичних осіб.:
Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 грудня 2025 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" введене в дію Указом Президента України від 13 грудня 2025 року № 929/2025;
Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 26 грудня 2025 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" введене в дію Указом Президента України від 26 грудня 2025 року № 998/2025.
- Деталі
- Автор: Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області
- Категорія: Новини

📁 Якщо виплату пенсії або страхових виплат було припинено через непроходження фізичної ідентифікації, її можна поновити протягом одного року з дати припинення.
Що необхідно зробити:
✔️ пройти фізичну ідентифікацію (інструкція: https://t1p.de/280jm);
✔️ подати заяву про поновлення виплати.
- Деталі
- Автор: Editor
- Категорія: Новини

Національна програма Скринінг здоровʼя 40+, спрямована на раннє виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем психічного здоровʼя для українців та українок 40+, запрацювала у перший день 2026 року. І вже наприкінці цього місяця українці та українки віком від 40 років почнуть отримувати перші сповіщення-запрошення пройти скринінг.
- Деталі
- Автор: Відділ освіти
- Категорія: Новини

Зимові канікули — це період не лише відпочинку, а й сімейного спілкування, активних прогулянок та спільного дозвілля з друзями. Катання на санчатах, тюбінгах і ковзанах є популярними формами відпочинку для дітей та дорослих.
Водночас звертаємо увагу учнів на необхідність дотримування правил безпеки життєдіяльності під час відпочинку: одягатися відповідно до погодних умов, уникати переохолодження, дотримуватися правил безпечної поведінки на льоду, поблизу водойм, на гірках, а також під час оголошення повітряної тривоги.
- Деталі
- Автор: Editor
- Категорія: Новини

Упродовж усього 2025 року в хабі міста Дніпро систематично надається гуманітарна допомога внутрішньо переміщеним особам з Авдіївки. Це не поодинокі акції, а постійна, злагоджена робота, яка стала важливою опорою для авдіївців, вимушено розсіяних війною, але об’єднаних спільною громадою.
Щомісяця сотні родин отримують необхідне: продукти харчування, засоби гігієни, речі першої потреби. За цією, на перший погляд, звичною організацією стоїть колосальна щоденна праця - від логістики до фізично складних процесів доставки, підвозу та розвантаження тонн гуманітарних вантажів.
- Деталі
- Автор: Editor
- Категорія: Новини

Новий рік у соціальному хабі «Авдіївка. Вільні люди. Так було, так буде» розпочався з особливої атмосфери та творчого натхнення. Першою подією року став теплий майстер-клас зі створення символу року — Коня.
За спільним столом зібралися внутрішньо переміщені особи, зокрема і жінки з Авдіївки, та слухачі факультету народно-прикладного мистецтва Університету третього віку «Дивосвіт» УПСЗН Уманської міської ради. Разом вони перетворювали звичайні різнокольорові нитки на витончені обереги. У народних традиціях кінь завжди уособлював енергію, нестримну волю та рух до перемоги, що сьогодні є надзвичайно символічним для кожного з нас.
- Деталі
- Автор: Донецька облдержадміністрація
- Категорія: Новини

Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України продовжує впровадження цифрових інструментів для системної взаємодії з бізнесом. Запуск платформи «Пульс» у Донецькій обласній військовій адміністрації є частиною загальнонаціональної політики з дерегуляції та цифровізації роботи з бізнесом.
У межах цієї політики вибудовується повний управлінський ланцюг — від фіксації сигналів бізнесу та їх аналітичного опрацювання до пріоритезації і напрацювання регуляторних рішень. Платформа «Пульс» уже впроваджена в усіх обласних військових адміністраціях, формуючи єдину державну систему роботи з бізнес-зверненнями.
- Деталі
- Автор: ЦНАП
- Категорія: Новини

Центр надання адміністративних послуг Авдіївської міської ради повідомляє, що з 1 січня поточного року в Україні доступна послуга «Скринінг здоров’я 40+».
Це національна програма для вчасного виявлення серцево-судинних хвороб, діабету та підтримки ментального здоров’я. Обстеження для українців віком від 40 років – безоплатні, їх вартість оплачує держава.
Оформити послугу можна самостійно через застосунок «Дія» або звернувшись до найближчого ЦНАПу.
- Деталі
- Автор: Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області
- Категорія: Новини

0 800 400 870
0 800 406 360
0 800 406 370
Додатковий телефон «гарячої лінії» для дзвінків через Viber, WhatsApp, Telegram 👉
- Деталі
- Автор: Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області
- Категорія: Новини

📑 Право на пенсію залежить від віку та кількості років страхового стажу. Законом України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» № 1058-IV передбачено можливість виходу на пенсію у 60, 63 або 65 років.
Відповідно до статті 26 цього Закону у 2026 році змінюються вимоги до стажу:
🔸 для виходу на пенсію у 60 років необхідно мати не менше 33 років страхового стажу;
- Деталі
- Автор: Editor
- Категорія: Новини

Дорогі українці! Шановна громадо!
Новий рік приходить до нас не з опівнічного дзвону, а з відліку часу, який ми вистояли. Він настає попри війну - як доказ того, що життя в Україні не зупинили, державу не зламали, а народ не позбавили майбутнього.
Цей рік приходить не як подарунок. Він виборений мужністю Збройних Сил України, сил безпеки й оборони, волонтерів, медиків, рятувальників, усіх, хто тримає країну живою. Він можливий завдяки людям, які навіть під окупацією залишаються українцями - у виборі, у слові, у тиші й у спротиві.
- За легендою, у горах живуть дзвіночки, які дзвенять тоді, коли люди стають ближчими одне до одного.
- Jнлайн-семінар «Інноваційні підходи та цифровізація популяризації НКС під час війни»
- Відбулась підсумкова нарада Авдіївської МВА: обговорили результати роботи, виклики і плани
- Майбутнє, яке обираємо МИ!









