Інформація про надходження та використання коштів міського бюджету м. Авдіївки

31 липня 2017 року

За період з 24.07.2017 по 28.07.2017 до загального фонду міського бюджету надійшло доходів у сумі 1472,6 тис.грн., у т.ч. податку на доходи фізичних осіб – 817,3 тис.грн., акцизного податку – 46,4 тис.грн., місцевих податків та зборів – 117,3 тис.грн., адміністративних штрафів, зборів та платежів, доходів від некомерційної господарської діяльності – 3,4 тис.грн., міжбюджетних трансфертів у загальній сумі   – 488,2 тис.грн., з них:

Детальніше...

Інформаційний бюлетень

За інформацією наглядової групи спільного центру з контролю та координації  припинення вогню та лінії розмежування

за добу з 00:00 29.07.2017 до 00:00 30.07.2017 були зафіксовані наступні факти обстрілів за напрямками: н.п. Яковлівка – н.п.Авдіївка-1, н.п.Ясинувата – н.п. Авдіївка – 1,   н.п.Мінеральне-н.п.Авдіївка-1, н.п.Крута Балка  - н.п.Камянка-3, н.п.Веселе –н.п.Пєскі-1, н.п. Спартак – шахта Бутовка– 1.

Обстріли здійснювалися з мінометів 82 мм (7), БМП (4), СПГ-7, РПГ (5), зенитних установок (2), тощо.

за добу з 00:00 30.07.2017 до 00:00 31.07.2017 були зафіксовані наступні факти обстрілів за напрямками: н.п. Яковлівка – н.п.Авдіївка – 1, н.п. Спартак – шахта Бутовка – 1.

Обстріли здійснювалися з стрілкової зброї великого калібру, РПГ (4).

Про вшанування Героїв України

З метою вшанування Героїв України та інформування громадян України про подвиги українських військових,  на виконання постанови Верховної Ради України від 21 лютого 2017 року №1857-VIII, продовжуємо публікації з «Книги пам’яті полеглих за Україну» про учасників антитерористичної операції, які проживали на території Донецької області та загибли під час проведення АТО.

Детальніше...

З третьою річницею визволення міста Авдіївки від незаконних збройних формувань!

Шановні авдіївці!

Вітаю Вас із третьою річницею визволення міста Авдіївки від незаконних збройних формувань.

Три роки тому банди озброєних злочинців були вибиті нашими воїнами з міста, і над ним замайорів український синьо-жовтий прапор.

Ця дата – не просто відзначення важливої події в сучасній історії України, а й підтвердження міці українського війська, незламності і патріотизму наших громадян .

Україна завжди пам’ятатиме українських воїнів і цивільних громадян, загиблих під час проведення антитерористичної операції на Сході нашої держави та під час визволення Авдіївки.

Бажаю  всім мешканцям міста мирного неба, міцного здоров’я та невичерпних життєвих сил.

 

Керівник військово-цивільної
адміністрації м.Авдіївка
полковник                                                                          П.Малихін

До уваги мешканців міста!

30 липня 2017 року о 10:00 на бульварі Шевченка відбудеться мітинг, присвячений третій річниці визволення м.Авдіївка від незаконних збройних формувань.

Запрошуємо мешканців міста прийняти участь в заході.

Військово-цивільна адміністрація
м.Авдіївка

30 липня - День працівників торгівлі

Шановні працівники торгівлі!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом - Днем працівників торгівлі.

Ви представники популярної сфери економічної діяльності, яка покликана задовольняти повсякденні потреби людей.  Послугами працівників торгівлі користується кожна людина. Від професіоналізму, тактовності і чуйності продавців, організованої та ефективної роботи підприємств торгівлі залежить розвиток споживчого ринку і економіка нашої країни.

З року в рік Ви, працівники сфери торгівлі, постійно нарощує обсяги товарообігу, покращуєте якість торговельного обслуговування споживачів, наближаючи показники галузі до високих європейських стандартів. Завдяки цьому збільшується економічний потенціал держави та стає комфортнішим життя громадянам.

Тому, в цей день хочемо побажати Вам миру, здоров'я, щастя, успіхів на роботі і щоб завжди процвітав Ваш бізнес на благо нашого міста і країни.

 Зі святом вас!

 

Керівник військово-цивільної
адміністрації м.Авдіївка
полковник                                                                              П. Малихін

Вітаємо з ювілеєм!

Правила безпеки з вибухонебезпечними предметами

Види боєприпасів, методи їх розпізнавання.
Небезпечні предмети "знахідки" та дії у разі їх виявлення.

Минуло вже понад 60 років після завершення Великої Вітчизняної війни, але й досі багато страждальна українська земля приховує в собі страшні залишки того часу. Час від часу в землі знаходять небезпечні знахідки — вибухові предмети, що й до сьогодні становлять велику загрозу життю і здоров'ю людей. А в теперішній час такі «подарунки» можна знайти і в себе вдома, на вулиці, у зв’язку з проведенням АТО.

Детальніше...

Оскарження дій державного виконавця в судовому порядку

Головне територіальне управління юстиції у Донецькій області роз’яснює, як учасники виконавчого провадження можуть оскаржити дії державного виконавця в судому порядку.

Завершальною стадією судового розгляду справ є виконавче провадження, за правилами якого здійснюється примусове виконання рішень суду та інших органів. Якщо учасники виконавчого провадження вважають, що діями чи рішеннями державного виконавця в його перебігу порушуються їх права та законні інтереси, вони мають право оскаржити дії такого державного виконавця в суді. Наведемо певні приклади.

Детальніше...

Вирішення в суді проблем, що виникають при примусовому виконанні рішень

Головне територіальне управління юстиції у Донецькій області роз’яснює, як вирішити в суді проблеми, що виникають при примусовому виконання рішень

Завершальною стадією судового розгляду справ є виконавче провадження, за правилами якого здійснюється примусове виконання рішень суду та інших органів. На стадії виконання рішень можуть виникати певні питання та проблеми, які неможливо вирішити без звернення до суду.

Детальніше...

Інформаційний бюлетень

За інформацією наглядової групи спільного центру з контролю та координації  припинення вогню та лінії розмежування

за добу з 00:00 24.07.2017 до 00:00 25.07.2017 були зафіксовані наступні факти обстрілів за напрямками: н.п. Ясинувата – н.п. Авдіївка – 1, н.п. Спартак – шахта Бутовка – 1, н.п.Спартак- н.п.Авдіївка-2.

Обстріли здійснювалися з мінометів 82 мм (15),  РПГ, АГС (23), СПГ (23) тощо.

за добу з 00:00 25.07.2017 до 00:00 26.07.2017 були зафіксовані наступні факти обстрілів за напрямками: н.п. Яковлівка – шахта Бутовка – 1, н.п. Спартак – шахта Бутовка – 1.

Обстріли здійснювалися з стрілкової зброї великого калібру.

Інформація про надходження та використання коштів міського бюджету м. Авдіївки

24 липня 2017 року

За період з 17.07.2017 по 21.07.2017 до загального фонду міського бюджету надійшло доходів у сумі 4065,1 тис.грн., у т.ч. податку на доходи фізичних осіб – 1257,6 тис.грн., акцизного податку – 20,7 тис.грн., місцевих податків та зборів – 294,1 тис.грн., адміністративних штрафів, зборів та платежів – 3,5 тис.грн., надходження за договорами особистого строкового сервітуту – 0,7 тис.грн., субвенції з обласного бюджету на компенсацію за надання пільг на оплату житлово – комунальних послуг інвалідам по зору – 1,4 тис.грн., трансфертів з державного бюджету – 2487,1 тис.грн., з них:

Детальніше...