«Фантазія»

З користю проводять час діти, які відвідують табір  з денним перебуванням «Фантазія»  на базі ЗОШ №6.

Життя у таборі насичене різноманітними подіями. «Фантазія» - це змістовний, гарний та цікавий відпочинок для дітей, який має на меті не лише розважальне, а й розвивальне та виховне спрямування у своїй роботі.

Детальніше...

Планета друзів зустрічає дітей

Ми в школі з’єднались у табір на літо
Друзів знайти і як слід відпочити.
Табір наш «Планета друзів» всіх дітей вітає,
Країна Дитинства  нас зустрічає.

Літо – це можливість здійснити свої мрії і бажання, це цікаві подорожі і зустрічі, ігри і розваги, а ще літо – це оздоровлення, загартування і відпочинок.

Детальніше...

«Веселка» збирає друзів

Чого біля школи гуртуються діти,
Щасливі й веселі, ніхто не сумний?
Бо розпочалося справжнісіньке літо,
Відкрив свої двері і табір шкільний.

У вас є справжні друзі? У пришкільному таборі відпочинку «Веселка» на базі ЗОШ №7 їх багато.

Детальніше...

«Сонечко», зустрічай дітей!

Літо – довгоочікувана пора канікул,  відпочинку та розваг. За словами дітей, які відвідують пришкільний табір  з денним перебуванням «Сонечко» на базі загальноосвітньої школи № 2, життя у них наповнено радісними емоціями. Сім днів життя табору було насичене різноманітними подіями і заходами, після яких у дітей залишилося море позитивних вражень, вони веселились, відпочивали, брали участь у конкурсах, змаганнях, грали в шашки, волейбол і футбол, що забезпечило масу позитивних емоцій.

Детальніше...

Міжнародний день захисту дітей

1 червня 2018 року в дошкільних навчальних закладах м. Авдіївка були проведені святкові розваги, присвячені Міжнародному дню захисту дітей

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей — прекрасне свято радості, надії та нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали добрими, гарними батьками і громадянами своєї країни.

Детальніше...

До побачення, дитячий садок!

Випускний бал у дитячому садку — це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків. Дітям доводиться розлучатися з гарними друзями та добрими й улюбленими вихователями.

З 24 по 31 травня у дошкільних навчальних закладах нашого міста були проведені урочисті свята. Випуск — це маленька сходинка до нового життя і тому випускне свято завжди особливе.

Детальніше...

Ми – Характерники!

Рій наш – це дух,
Рій наш – це доля,
Характерники – борці за волю ,
За народу кращу долю!

Одержавши перемогу на міському етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), рій «Характерники»  (ЗОШ №7) відправився на обласний етап змагань, який проходив із 14.05. по 19.05. у с. Торське неподалік від Лиману. П’ять важких, напружених, але разом із тим  неповторних, цікавих днів  прожили ми разом із іншими роями. Намети, шум сосен над головою, свист веселого вітру, пекуче сонце, плече товариша поруч, дзвінка пісня – романтика! Романтика…  тільки в  польових умовах, а це вже  випробування не для слабохарактерних, але  Характерник від слова «характер».

Детальніше...

«Їх подвиги в пам’яті вічні…»

З метою виховання в учнів поваги до ветеранів, почуття патріотизму та гордості за свою Батьківщину в загальноосвітніх закладах освіти нашого міста  були організовані  заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення і Дню Перемоги.

Детальніше...

Пам’ять вічно жива

08 травня в дошкільних навчальних закладах нашого міста було проведено тематичний день, присвячений святкуванню Дня пам'яті та примирення.

Детальніше...

Захищене і здорове покоління

28 квітня в нашій країні відзначається  День охорони праці. Цього року він проходив під девізом «Захищене і здорове покоління».

Детальніше...

«Спорт для всіх» у навчальних закладах

Протягом квітня 2018 року навчальні заклади м. Авдіївка взяли участь у Всеукраїнському місячнику «Спорт для всіх – спільна турбота».

Під час місячника були облаштовані та відремонтовані спортивні майданчики та споруди, які знаходяться на території закладів освіти. Учасники акції старанно готували місця та обладнання  для занять фізичною культурою та спортом навесні та влітку.

Завдяки проведеним роботам  учні та вихованці навчальних закладів матимуть можливість вести активний спосіб життя, цікаво та корисно проводити дозвілля.

За інформацією відділу освіти

Безпека дітей

03 травня 2018 року інспектор ювенальної превенції Авдіївського ВП Покровського ВП ГУНП в Донецькій області старший лейтенант поліції Геннадій Юдін провів бесіди із вихованцями дошкільних навчальних закладів та учнями загальноосвітніх закладів, метою яких було закріплення правил безпечного пересування пішоходів на дорогах. У ході зустрічі Геннадій Анатолійович пояснив дітям правила користування світлофорами, встановленими у нашому місті, ставив запитання школярам, на які діти з задоволенням давали відповіді, також учні мали змогу власноруч натиснути на кнопку та, дочекавшись зеленого сигналу, перейти дорогу на пішохідному переході.

Сподіваємось, що отримані знання стануть запорукою безпечного руху дітей та забезпечать їх безпечне пересування до школи та на зворотньому шляху.

Детальніше...