«Чебурашка» зустрічає друзів

    18 жовтня 2019 року дошкільний навчальний заклад «Чебурашка» радо зустрічав гостей з Полтави. Волонтерська громадська організація «Команда небайдужих» з колективом художників і науковців Полтавського художнього музею ім. Миколи Ярошенка в котрий раз відвідують наше місто, і завжди ці зустрічі несуть приємні спогади. Цього року полтавці фахово ознайомили дітей закладу з основами образотворчого мистецтва, запропонували їм взяти участь у Відкритому дитячо-юнацькому конкурсі-бієнале образотворчого мистецтва, продовжили роботу з розпису фасаду дошкільного закладу. Учасники дитячої студії телебачення «Разом» м. Полтави передали вихованцям закладу чудові подарунки.

    Діти та колектив закладу продемонстрували полтавчанам свої творчі акторські здібності, показали театралізовану казку «Вередунчик» та відеофільм про свій дошкільний заклад. Під час проведення майстер-класу між дітьми та гостями відбулося жваве спілкування.

Детальніше...

Протокол №1 засідання конкурсної комісії

Протокол №1 засідання конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на посаду директора Комунального закладу "Авдіївська опорна загальноосвітня школа I-III ступенів №2 Авдіївської міської ради Донецької області

Творчий педагог – творча дитина

10 жовтня 2019 року на базі відділу освіти відбувся семінар - практикум для вихователів закладів дошкільної освіти м. Авдіївка на тему: «Творчий педагог – творча дитина».

Учасників семінару – практикуму привітала директор НМЦ відділу освіти Олена Фень, вона підкреслила, що розвиток творчої особистості дошкільника - одне з пріоритетних завдань дошкільної освіти і побажала плідної праці.

Детальніше...

Серце віддають дітям

Учителем не кожен може бути,
Не кожне серце вміє говорить...
Учитель лише той, хто вміє чути,
Окрилити, навчити і любить.

Тендітну душу ласкою зігріти
І добротою ниву засівать,
Безмежно, щиро цілий світ любити
І дітям усього себе віддать.

У цей чудовий жовтневий день, коли природа одягається в яскраві, барвисті кольори і дарує нам свою осінню красу, весь світ вітає вчителів. День вчителя – це гарне, добре і, дійсно, міжнародне свято. Адже немає жодної людини, яка б не знала, хто такий учитель. 

У житті кожного з нас була школа, перший дзвоник, перша вчителька, випускний…

Сьогодні у нашому місті функціонує 4 дошкільних навчальних заклади, де працюють 59 вихователів, виховуються 525 дітей.

Детальніше...

Щоб не трапилось біди, обережні будьте ви!

З метою навчання дітей зосереджувати увагу на небезпеці, що криється в предметах домашнього вжитку, які можуть завдати шкоди здоров'ю та життю дитини, формування вміння правильно поводитись у небезпечних ситуаціях, закріплення основних правил поведінки дітей на вулиці у дошкільному навчальному закладі № 7 «Теремок» було проведено тематичну розвагу. Цього разу вихованці закладу стали учасниками тематичної розваги «Щоб не трапилось біди, обережні будьте ви!», де змогли закріпити знання про правила дорожнього руху, дорожні знаки, поглибити знання про правила поведінки на вулиці.

Детальніше...

Осінній ярмарок

13 вересня 2019 року заклад дошкільної освіти № 8 «Малюк» гостинно відчинив двері усім бажаючим. У цю прекрасну осінню днину колектив провів благодійний осінній ярмарок.  Святково прибрана територія, очікування свята, атмосфера щирого спілкування дорослих з дітьми – все це скрашував гарний сонячний день. І не дивно, що свято вдалося на славу.

Детальніше...

День рятівника

17 вересня – День працівників служби цивільного захисту. Це свято сильних і відважних людей-професіоналів, готових завжди прийти на допомогу тим, хто чекає захисту від стихій вогню, води, шквального вітру.

З  метою  ознайомлення дітей дошкільного віку з мужньою професією рятівника, правилами пожежної безпеки, закріплення знань дітей щодо безпеки життєдіяльності, розвитку уявлення, мислення, уваги, тренування спритності, сили в дошкільних закладах міста були проведені Святкові заходи.

Детальніше...

Веселі старти

З метою поширення олімпійського руху серед дітей, пропаганди здорового способу життя, залучення дітей до занять фізкультурою та спортом у дошкільних навчальних закладах нашого міста були проведені заходи, присвячені Дню фізичної культури і спорту та Всеукраїнському Олімпійському тижню. Залучаючи дітей до ранкової гімнастики та до занять з фізичної культури, вихователі день за днем формують у вихованців фізичне та моральне здоров’я, бажання займатися спортом.

Детальніше...

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС
на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу
«Авдіївська опорна  загальноосвітня школа I-III ступенів № 2»
Авдіївської міської ради Донецької області

Найменування та місцезнаходження навчального закладу: Комунальний заклад «Авдіївська опорна загальноосвітня школа I-III ступенів № 2» Авдіївської міської ради Донецької області, місто Авдіївка, вул. Корольова, буд. 10

Найменування посади та умови оплати праці: директор Комунального закладу «Авдіївська опорна загальноосвітня школа I-III ступенів № 2» Авдіївської міської ради Донецької області; призначення на посаду – контрактне, оплата праці проводиться відповідно до  наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем  тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005 № 557, постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 30.08.2002 № 1298, Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 № 102., надбавка за вислугу років встановлюється відповідно до Закону України «Про освіту».

Детальніше...

Конкурс на посаду педагогічних працівників

Відділ освіти військово-цивільної адміністрації оголошує Конкурс на посаду педагогічних працівників Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області

1. Юридична адреса: Україна, 86060, Донецька область, місто Авдіївка, вулиця Корольова, будинок 2.

2. Найменування посади та умови оплати праці: дефектолог, вчитель лікувальної фізкультури, згідно з тарифікацією.

Детальніше...

Засідання міських методичних об᾽єднань вчителів міста

    29 вересня 2019 року в приміщенні Авдіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 відбулись засідання міських методичних об᾽єднань вчителів початкової ланки, навчальних предметів, психологів та шкільних бібліотекарів міста.
    Під час зустрічі педагогічні працівники знайомились з новинами, які відбуваються в освітній галузі, обговорювали перспективи роботи, цілі та завдання на новий навчальний рік, обмінювались ідеями та професійним досвідом.

Детальніше...

Інформація відділу освіти

Традиційно серпень для освітян закінчується педагогічною нарадою, на якій підводяться підсумки минулого навчального року, визначаються пріоритетні напрямки діяльності та завдання на перспективу.
Сьогодні на  Серпневій нараді були присутні
- начальник відділу освіти військово – цивільної адміністрації міста Авдіївка
- керівники загальноосвітніх закладів;
- керівники дошкільних закладів;
- методисти,
- керівники методичних об’єднань,
- лідери профспілок.

Детальніше...