Свято Трійці

Свято Трійці часто називають Зеленим святом. В цей день зеленими гілками прикрашають православні храми, домівки,адже саме зелений колір символізує життя і зростання. Завітали Зелені свята і до вихованців дошкільного навчального закладу № 7 «Теремок».

Детальніше...

ВІТАЄМО ТАТУСІВ З ДНЕМ БАТЬКА!

18 червня з нагоди Дня батька у дошкільних закладах нашого міста відбулися святкові заходи. Під гучні оплески малят та працівників на свято завітали татусі вихованців. Діти із захопленням грали в цікаві та веселі ігри, вболівали за батьків, читали вірші.

Детальніше...

Пам’ять вічно жива

День Перемоги завжди був і є для українців днем пам’яті про всіх загиблих воїнів, які боролися за мирне небо над Україною.

З метою належного вшанування подвигу українського народу у боротьбі за свободу і незалежність Батьківщини, формування у дошкільників шанобливого ставлення і поваги до ветеранів війни та нинішніх захисників Вітчизни, у дошкільних навчальних закладах нашого міста було проведено тематичний день «Пам’ять вічно жива».

Детальніше...

Я досліджую світ

25-27 березня 2019 року у м. Авдіївка проходив тренінг для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти  «Освіта на основі життєвих навичок в контексті Нової української школи».

Детальніше...

Презентація досвіду роботи педагогічних працівників

25 та 27 березня 2019 року у відділі освіти відбулась презентація досвіду педагогічних працівників, які проходять атестацію у 2018-2019 навчальному році.

Детальніше...

Наступність між дошкільною та початковою ланками освіти в рамках впровадження концепції «Нова українська школа»

Вкрай важливо зробити безболісним для дитини перехід від однієї вікової сходинки до наступної, максимально зблизити умови розвитку, виховання та навчання старших дошкільників і молодших школярів. Саме ці питання були обговорені педагогами міста під час проведення семінару-практикуму «Наступність між дошкільною та початковою ланками освіти в рамках впровадження концепції «Нова українська школа»», який відбувся на базі дошкільного закладу освіти № 8 «Малюк». На семінарі були присутні методисти відділу освіти дошкільного та початкового навчання, вихователі дошкільних навчальних закладів та вчителі початкових класів. Методист закладу Антоніна Дубиніна у своїй доповіді розкрила теоретичні засади загальної моделі забезпечення та досягнення наступності між дошкільною та початковою ланкою в умовах реформування освіти.

Детальніше...

Вони для нас виборюють життя

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві 14 березня 2019 року в  початковій школі КЗ «Авдіївська опорна загальноосвітня школа I-III ступенів №2 Авдіївської міської ради Донецької області»  пройшов виховний захід «Вони для нас виборюють життя…», на якому було наголошено, що українські добровольці є взірцем патріотизму та героїзму, самовідданості та відваги, вірності українському народові.

Детальніше...

Весняні пригоди

12 березня  на базі закладу дошкільної освіти № 8 «Малюк» з  метою підвищення педагогічної майстерності вихователів груп раннього віку було проведено  засідання методичного об’єднання вихователів  груп раннього віку з теми: «Розвиток мовленнєвої компетентності та художньо-продуктивної діяльності дітей раннього віку». Вихователь Світлана Чистякова підготувала та провела відкритий перегляд заняття «Весняні пригоди Білосніжки та гномів», яке сприяло активізації мови дітей за допомогою гри, розширенню та збагаченню словника дітей згідно теми заняття. Вихованці із задоволенням та дитячою безпосередністю виконували пропоновані завдання, допомагали Білосніжці знайти Весну.

Детальніше...

Вшанування пам'яті Тараса Григоровича Шевченка

З метою виховання любові до рідної мови, формування культури мовлення через красу й багатство рідної мови, скарбів поетичного слова та вшанування пам’яті видатного художника слова,  патріота України - Т.Г.Шевченка в закладах дошкільної освіти нашого міста були проведені святкові заходи.

Детальніше...

Масляна запрошує в гості!

Любить наш народ святкування, веселощі і розваги. То чому б не відзначити кінець зими? Адже є чудова нагода - свято Масляної. Традиційне слов'янське свято Масляна завжди відзначалося дуже весело, адже воно знаменує собою прихід весни.

Детальніше...

Мамині очі та мамина посмішка

Ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове свято – 8 Березня, що втілює пробудження усієї природи від зимового сну.  Разом із приходом весни в дошкільні навчальні заклади нашого міста завітали святкові ранки.

Детальніше...

Талановиті діти

01 березня 2019 року на базі Будинку дитячої та юнацької творчості був проведений І міський етап конкурсу-огляду дитячої та юнацької творчості дітей пільгових категорій «Дерзайте, ви - талановиті» та «Дерзай, малюк».

Детальніше...