Новітні способи організації навчальної діяльності з дошкільниками

28 лютого на базі закладу дошкільної освіти № 11 «Дзвіночок» було проведено методичне об’єднання на тему «Впровадження технології використання лепбуків і лепбоксів у роботу з дошкільниками».

Детальніше...

Екологічний брейн-ринг

26 лютого 2019 року заклад дошкільної освіти № 8 «Малюк» в рамках проведення методичного об’єднання на тему «Екологічне виховання в роботі з дошкільниками» радо зустрічав вихователів дошкільних закладів міста. Вихователь Ніна Парамзіна провела інтегроване заняття у формі брейн-рингу, під час якого діти закріпили вміння групувати предмети за певними ознаками, передавати словом враження від природи, розвивати спостережливість, уяву, класифікацію рослин.

Детальніше...

Подорож в Країну Добра

З метою вшанування пам’яті відомого освітянина та мислителя Василя Сухомлинського 21 лютого в закладі дошкільної освіти № 3 «Чебурашка» було проведено методичне об’єднання для вихователів «Подорож в Країну Добра» за казками та оповіданнями великого педагога.

Детальніше...

У колі друзів

Патріотичне виховання є важливою складовою навчально-виховного процесу молоді у формуванні в юнаків та дівчат почуття любові до України. З метою виховання дітей та молоді у дусі відданості Батьківщині та українському народу, відродження національних і загальнолюдських духовних та моральних цінностей, в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») відбувся тематичний конкурс-огляд «Ватра «У колі друзів»», присвячений подіям на майдані «Ми пам’ятаємо».

Детальніше...

Міжнародний день рідної мови

Рідна мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості. Вона накопичує традиції й досвід попередніх поколінь і дозволяє передати їх нащадкам. Мова — це історія народу. З метою відзначення Міжнародного Дня рідної мови в дошкільних закладах освіти нашого міста відбулися святкові заходи.

Детальніше...

З ювілеєм!

15 лютого 2019 року виповнилося 115 років з дня заснування загальноосвітньої школи №4. За цей час заклад випустив в великий світ не одну сотню учнів, озброєних необхідними знаннями, вмінням спілкуватися, товаришувати.

Ювілей навчального закладу - це особливе свято, це справжній калейдоскоп щирих вітань, теплих слів і приємних спогадів!

Детальніше...

Схід і Захід разом

Третій рік поспіль на запрошення Рівненської міської ради діти з міста Авдіївки Донецької області перебувають на оздоровленні та відпочинку у м. Рівно. Для них була підготовлена цікава та змістовна програма. Наші діти ознайомилися з історичними та архітектурними пам’ятками м. Рівне, побували в сім’ях, з’їздили на екскурсію до м. Острога, м. Дубна, м. Львова, Пересопниці, м. Луцька, відвідали храми міста. У Рівному відвідували зоопарк, музей «Просвіти», ляльковий і драматичний театри, басейни, школи, льодову ковзанку, козацький табір «Гайдамаки».

Детальніше...

Зустріч представників Покровсько-Ясинуватського об’єднаного міського комісаріату з учнями ЗОШ м. Авдіївка

24 січня 2019 року в приміщені загальноосвітньої школи № 7 м. Авдіївка відбулась зустріч учнів 10-11 класів ЗОШ № 2, 6, 7 з представниками Покровсько-Ясинуватського об’єднаного міського військового комісаріату, з метою проведення професійної орієнтації молоді щодо вступу в вищі військові заклади України. Представник комісаріату розповів про організацію  та проведення прийому до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів. Розповідь була дуже змістовною та зацікавила не тільки хлопців, але і дівчат. Для представниць прекрасної статі також є чимало професій, наприклад, військовий психолог, спеціаліст по роботі з особистим складом. Наприкінці зустрічі учням були роздані буклети з інформацією про вищі військові заклади України. Після зустрічі хлопці та дівчата спілкувались з військовими, задавали питання та отримували змістовні відповіді.

Детальніше...

Методичне об’єднання вихователів

24 січня 2019 року з метою підвищення професійної майстерності та обміну досвідом, на виконання завдань річного плану роботи на базі ДНЗ № 3 «Чебурашка» відбулося засідання методичного об'єднання вихователів груп, які працюють за пріоритетними напрямками. Заняття, метою якого було розширити знання та вміння дітей за сферами життєдіяльності «Природа», «Люди», «Культура», закріпити вміння робити звуковий аналіз слів, володіти та розрізняти поняття «голосний звук», «приголосний звук», розвивати логічне мислення, закріпити знання про національні символи України,  підготувала та провела вихователь закладу Васильєва Тетяна.  У ході засідання педагоги ознайомилисяз сучасними формами роботи з використанням інноваційних методів і прийомів. Вихованці продемонстрували присутнім свої знання з математики, розвитку мовлення, грамоти, вміння розв’язувати ребуси, орієнтуватися у просторі. Заняття пройшло в гарному настрої, в доброзичливій атмосфері. 

Детальніше...

Діяльність «Інклюзивно-ресурсного центру» в місті Авдіївка

У вересні 2018 року в нашому місті започаткував свою роботу Комунальний заклад «Інклюзивно-ресурсний центр» військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області.

Сьогодні в закладі уже працюють чотири фахівці: директор, практичний психолог, вчитель-дефектолог, вчитель-логопед, які допомагають дітям із особливими освітніми потребами вчитися та соціалізуватися. Фахівці проводять корекційно-розвиткові заняття з дітьми, складають та коригують для них індивідуальні програми розвитку, надають консультації батькам.

Детальніше...

Навчання вчителів НУШ

08-10 січня 2019 року в м. Авдіївка було проведене навчання учителів початкових класів з питань інтеграції освіти на основі життєвих навичок з курсу «Я досліджую світ» до програмно-методичного забезпечення Нової української школи.

Детальніше...

Зимові розваги в дошкільних закладах міста

Дай Боже Вам любові і тепла,
Добра в сім'ї і затишку в оселі.
Щоб щастя світла музика текла
В різдвяні свята, щедрі та веселі!
Хай здійснює бажання рік Новий
Хай наше рідне місто процвітає! 
З чудовим святом радості і мрій
Ми щиро і сердечно Всіх вітаєм!

Як гарно, що в Новий рік зимова казка не закінчується. До самого Водохреща крокують землею Щедрий вечір, Різдво, свято Маланки та Василя, Весела Коляда. Не забувають навчати і шанувати звичаї українського народу і в закладах дошкільної освіти нашого рідного міста.

Детальніше...