Оголошення

Відділ освіти військово-цивільної адміністрації оголошує конкурс
на посаду педагогічних працівників комунальної установи
«Інклюзивно-ресурсний центр» військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області

1. Юридична адреса: Україна, 86060, Донецька область, місто Авдіївка, вулиця Корольова, будинок 2.

2. Найменування посади та умови оплати праці: логопед, олігофренопедагог, практичний психолог, реабілітолог, згідно з тарифікацією.

3. Вимоги до претендентів: Вища педагогічна (психологічна) освіта ступеня магістра за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія», «Фізична реабілітація» за спеціалізацією логопед, сурдопедагог, олігофренопедагог, тифлопедагог, практичний психолог, реабілітолог. Стаж роботи за фахом не менше трьох років.

Детальніше...

Зайвим тратам скажемо «ні»

17 жовтня 2018 року у відділі освіти військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області проходив І (міський) етап обласного конкурсу відеороликів «Зайвим тратам скажемо «ні».

Детальніше...

Свято мужності, сили та козацької відваги

12 жовтня в дошкільних навчальних закладах міста відбулися свята «Ми діти козацького роду!», присвячені Дню Українського козацтва та Дню захисника України.

Детальніше...

«Чебурашка» зустрічає друзів

03-04 жовтня до нашого міста приїхала команда волонтерів Полтавської Громадської організації «Команда небайдужих». Метою приїзду було відвідати дошкільний навчальний заклад № 3 «Чебурашка», подарувати вихованцям подарунки, провести майстер-класи для дітей з використання різних технік малювання та розмалювати фасад будівлі садочку.

Детальніше...

Концерт для людей похилого віку

1 жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими та милосердними до найповажнішої частини суспільства. День, коли молодше покоління має віддавати їм свою любов і повагу.

Детальніше...

З Днем дошкілля!

День дошкілля – це ще одна нагода сказати добрі, гарні слова на адресу тих, хто віддає свою любов і серце малюкам, розвиває в них найкращі риси, виховує й навчає життєвої мудрості. Бути вихователем дошкільного навчального закладу – високе покликання і глибока повага. Від професіоналізму, терпіння і мудрості кожного працівника дошкільного закладу, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є – наше життя, наше майбутнє і надія. Всеукраїнський День дошкілля – це свято дитинства. Недарма кажуть, що дитинство це ранок життя, а ранок  має бути щасливим. 27 вересня в рамках проведення Дня дошкілля в дошкільних навчальних закладах нашого міста відбулися справжні свята музичної, танцювальної, поетичної творчості за участю працівників закладів, дітей та їхніх батьків, вшанування ветеранів всіх категорій працівників, які багато років працювали в садочках.

Детальніше...

Протокол № 3 засідання конкурсної комісії

Протокол № 3
засідання конкурсної комісії із визначення директора комунального закладу «Авдіївська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» Авдіївської міської ради

м. Авдіївка 24.09.2018 року

Детальніше...

Протокол № 2 засідання конкурсної комісії

Протокол № 2
засідання конкурсної комісії із визначення директора комунального закладу «Авдіївська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» Авдіївської міської ради

21.09.2018 року

Детальніше...

Протокол №1 засідання конкурсної комісії

Протокол №1
засідання конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на призначення директора комунального закладу «Авдіївська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2» Авдіївської міської ради

від 17.09.2018 року

Детальніше...

Ми зростаєм в дитсадку, наче квіти в квітнику

У закладах дошкільної освіти нашого міста протягом 05-07 вересня були проведені святкові заходи, присвячені Дню міста Авдіївка.

В дошкільних закладах № 8 «Малюк» та № 11 «Дзвіночок» гучно, весело та завзято відгомонів осінній ярмарок. Хто з українців не чув слова "Ярмарок"? Це свято праці і спілкування, продажу товарів і придбання гарного настрою. На ярмарках вирувало життя, започатковувалися та передавалися народні традиції. Так і в наших садочках в рамках національно-патріотичного виховання діти та їх батьки разом із педагогами відтворювали та вивчали традиції рідного народу. Святкове прикрашення, смачні кондитерські вироби, вірші, пісні, танці, розваги створили атмосферу чудового, яскравого та колоритного народного дійства.

Детальніше...

Олімпійці серед нас

07 вересня 2018 року в закладах дошкільної освіти були проведені спортивні заходи, присвячені Всеукраїнському Дню фізичної культури та спорту. До заходу були залучені вихованці всіх вікових груп. Настрій  змагання та бажання перемоги панував на протязі всього спортивного заходу. Усі діти зрозуміли те, що у кожного є своя сходинка, своя висота, і, щоб її досягти, потрібно мати велике бажання та віру у свої сили. Ось так цікаво пройшов цей день у садочках, здорові і завзяті зростають в них малята!

Детальніше...