Здорові діти – майбутнє України

В рамках проведення спортивних заходів, присвячених Всеукраїнському Олімпійському дню, протягом тижня в дошкільних навчальних закладах відбулися спортивно-масові заходи, які спрямовані на популяризацію здорового способу життя.

Детальніше...

Малятам про Конституцію України

27 червня, напередодні Дня Конституції України, в дошкільних навчальних закладах міста Авдіївка відбулись святкові виховні заходи патріотичного спрямування.

Детальніше...

До Дня Конституції України

День Конституції – це державне свято України, яке щорічно відзначається 28 червня в день прийняття Конституції України.

У таборі з денним перебуванням «Антошка» для дітей пільгових категорій, який діє на базі Будинку дитячої та юнацької творчості було проведено корисні та пізнавальні заходи. На виховних годинах «Я – громадянин України», «Українська символіка» вихованці табору з цікавістю слухали про історію створення та існування Конституцій у різні періоди життя нашої держави, виникнення та прийняття державних символів.

Детальніше...

Відпочинок у таборі «Антошка»

Дуже цікаво та жваво пройшов перший тиждень ІІ зміни у таборі з денним  перебуванням «Антошка» для дітей пільгових категорій.  Діти розважались під час проведення веселої ігротеки, вони змогли показати свою спритність, силу та увагу. У міському музеї маленьким фантазерам було запропоновано захопливий фільм «Артур у країні Ліліпутів». 

Детальніше...

Циркова вистава

21 червня вихованці дошкільних закладів освіти та діти, які відвідують табір для дітей пільгових категорій «Антошка» отримали чудову нагоду відвідати циркову виставу від благодійної організації «Клоуни без меж». Усі діти прийшли до цирку з гарним настроєм в очікуванні видовищного шоу.

Юні глядачі не лише спостерігали шоу, але й взяли участь у конкурсах. Завдяки насиченій програмі та позитивній атмосфері цирку всі отримали незабутні емоції, потужний заряд енергії та гарного настрою, веселощі та захоплення, а спогади у їх пам’яті залишаться надовго!

Детальніше...

Основні правила поведінки на воді та біля водоймищ

Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навчитись плавати потрібно кожному. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу товаришу, який потрапив у біду.

Навіть той, хто добре плаває, повинен постійно бути обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на воді. Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку.

Детальніше...

Ми за здорове життя!

Може завтра, може нині
На догоду дням новим
Віддамо цей світ дитині,- 
Хай володарює ним!

Канікули – щаслива, безтурботна пора дитинства! Вихованці пришкільного табору з денним перебуванням Авдіївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 4 кожного ранку весело крокують до «Планети друзів». Нашим учням тут не доведеться нудьгувати, бо їх чекають рідні вчителі, різноманітні заходи, розваги та ігри. А найбільше нашим дітям подобаються спортивні естафети і танці на свіжому повітрі.

Під час відпочинку у таборі учні літературно розвиваються, перечитуючи відомі твори письменників, проходять цікаві психологічні тести, малюють. Сил на активний відпочинок нашим вихованцям додають смачні та поживні сніданки й обіди.

Детальніше...

Літній відпочинок триває…

Ранок понеділка зустрів дітей у пришкільному таборі «Рушничок» веселим сонечком і співом пташок. Випереджаючи один одного, дівчата та хлоп’ята поспішають до табору, аби знову зануритись у цікаве дозвілля.  А вчителі, що на час відпочинку учнів перетворилися на вожатих, вже чекають на них із завданнями.

Детальніше...

«Кола успіху»

08 червня 2018 року у м. Краматорськ відбувся регіональний Фестиваль «Кола успіху». У фестивалі взяли участь педагоги загальноосвітніх та дошкільних закладів освіти нашого міста.

Детальніше...

День козацтва у пришкільному таборі «Рушничок»

Українська я  дитина,
Моя мати — Україна,
Весь народ — моя рідня,
А Донбас -  моя земля.

 Ми все частіше й частіше повертаємося до історії нашої держави, її минулого. В таборі денного перебування «Рушничок» на базі загальноосвітньої школи № 1 був організований День козацтва під гаслом «В здоровому тілі – здоровий дух». Педагоги разом з вихованцями спробували відтворити традиції запорізьких козаків. Для дітей була проведена вікторина «Що я знаю про козаків». Школярі із завзяттям та легкістю відповіли на усі поставлені запитання та багато чого розповіли про козаків та їх славне минуле.

Детальніше...

Відділ освіти інформує

Настала довгоочікувана пора випускних вечорів для учнів 9, 11 класів загальноосвітніх шкіл нашого міста.

Цього року наші хлопці виглядають по-особливому. Публічне акціонерне товариство Швейна Фабрика «Воронін», в обличчі Вороніної Лариси Михайлівни та за сприянням Благодійної організації Благодійного фонду «Місія добра України» подарували учням та вчителям чоловічі костюми.

Велика подяка за таку увагу до наших дітей!

Детальніше...