ПІДГОТОВКА ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ В АВДІЇВЦІ

Підготовка до нового навчального року - найгарячіша пора року для освітян. Сьогодні відділ освіти отримав чергову партію підручників для 4 (повністю) та 8(частково) класів. Відповідно до нового законодавства, вчителі самостійно можуть обирати програму та підручники для навчання учнів, для цього вони заповнюють таблиці у вкладці "вибір підручників" на порталі ІСУО. Відділ освіти підсумовує замовлення та складає договір на поставку підручників у місто.

Детальніше...

АВДІЇВСЬКІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ ОСНАЩУЮТЬ СИСТЕМАМИ БЛИСКАВКОЗАХИСТУ

Від нещасних випадків під час грози не застрахований ніхто. Наслідки стихії можуть бути катастрофічними: починаючи від виходу з ладу техніки і закінчуючи великими пожежами та людськими жертвами. Саме тому блискавкозахист будівель є надзвичайно важливим питанням. За підтримки військово - цивільної адміністрації в закладах освіти нашого міста розпочато улаштування системи блискавкозахисту, призначення якої - запобігти контакту заряду з будівлею і в потрібний момент перенаправити струм на заземлення.

Детальніше...

Сьогодні Центр професійного розвитку педагогічних працівників Авдіївки разом з ініціативною групою учителів-новаторів 6 школи провів тренінг "Внутрішня система забезпечення якості освіти" за напрямом " Система оцінювання здобувачів освіти"

Активні та креативні педагоги міста прийняли безпосередню участь у заході. Вийшло продуктивно, пізнавально та весело.

Працюємо далі...

Детальніше...

Впровадження цифрової трансформації освіти і науки

Одним із пріоритетних напрямків роботи освітян у 2021 році є впровадження цифрової трансформації освіти і науки. Стан упровадження " цифрових" технологій у закладах освіти характеризується низкою проблем і найбільш актуальними є недостатній рівень володіння цифровими технологіями та відповідно низький рівень цифрової компетентності серед всіх учасників навчального-виховного процесу. З метою вирішення даної проблеми ЦПРПП було організовано курси з підвищення інформаційної грамотності педагогів.

На цьому тижні Центром професійного розвитку педагогічних працівників було проведено ряд заходів для педагогів міста.

Стартував методичний тиждень презентацією елементів нематеріальної культурної спадщини міста Авдіївки - "Авдіївська каша", яку представила Переверзєва Тетяна Вікторівна. Вона наголосила на необхідності подальшої роботи над цим напрямком і запросила всіх педагогів міста, які зацікавилися проєктом, долучитись до співпраці. Також був проведений психологічний тренінг " Шляхи налагодження діалогу та вирішення конфліктних ситуацій".

Детальніше...

Сьогодні в Авдіївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6 відбувся телеміст з м. Бориспіль

Учні 8-11 класів ділилися своїми думками щодо вибору професії, визначення себе як особистості в подальшому житті. Доволі жваво обговорювали питання: «Що я зробив би в першу чергу, якщо б став державним службовцем?».

Детальніше...

Авдіївські педагогічні працівники познайомились з особливостями використання кінезіологічних вправ

Сьогодні в авдіївському дитячому садочку "Малюк" відбулося міське методичне об'єднання за темою: "Взаємозв'язок роботи вчителя - логопеда та практичного психолога у ДНЗ", яке відвідали представники Центру професійного розвитку педагогічних працівників військово – цивільної адміністрації прифронтового міста та інші освітяни.

Детальніше...

Відділ освіти інформує випускників 11 класів про початок реєстрації для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні

Реєстрація випускників триватиме протягом 5-19 січня 2021 року на сайті Донецького Регіонального центру оцінювання якості освіти. У цьому році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови, української мови та літератури, історії України, математики, математики ( завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської , німецької та французької мов відбудеться 10 квітня.

Детальніше...

Оголошення

Найменування та місце знаходження центру професійного розвитку педагогічних працівників: відділ освіти військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області за адресою: м. Авдіївка, вул. Корольова 2

Детальніше...

14 грудня у відділі освіти військово- цивільної адміністрації під головуванням заступника керівника військово-цивільної адміністрації Сергія Легенького відбувся конкурс на посаду директора комунальної установи "Центр професійного розвитку педагогічних працівників"

До конкурсного відбору було допущено одного кандидата - Дивидову Марину. Кандидат успішно пройшла конкурс, який складався з письмового іспиту та співбесіди - презентації стратегії розвитку закладу.

Детальніше...

Серія тренінгів з неформальної освіти

24 вересня 2020 відділ освіти ВЦА м. Авдіївка спільно з громадською організацією "Сила ідей" розпочали серію тренінгів з неформальної освіти та активного громадянства. Мета тренінгів – дати необхідні знання та навички шкільним громадам, згуртувати учнів, батьків, учителів і адміністрацію навколо вирішення спільних проблем.
Перша зустріч відбулася у форматі педагогічної кав’ярні та тренінгу на тему «Як зробити оцінювання в школі ресурсом для розвитку?» Разом тренеркою Тетяна Філіпенко говорили про переваги формувального оцінювання та про те, як педагогу поєднати традиційне та формувальне оцінювання в своїй роботі.
Дякуємо небайдужим вчителям, учням та батькам. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю

Конкурс

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС
на заміщення вакантної посади директора
Авдіївської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6
Авдіївської міської ради

Найменування та місцезнаходження навчального закладу: Авдіївська загальноосвітня школа I-III ступенів № 6 Авдіївської міської ради Донецької області, місто Авдіївка, бульвар Шевченко, буд. 1

Найменування посади та умови оплати праці: директор Авдіївської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6 Авдіївської міської ради Донецької області; призначення на посаду – контрактне, оплата праці проводиться відповідно до вимог наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005 № 557, постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 30.08.2002 № 1298, Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 № 102., надбавка за вислугу років встановлюється відповідно до Закону України «Про освіту».

Детальніше...