Дошкільні заклади міста поновили роботу

15 червня 2020 року після тривалої карантинної паузи через COVID-19 у місті Авдіївка знову запрацювали дошкільні навчальні заклади, щоправда з певними правилами і обмеженнями.
До відкриття дошкільні заклади готувалися з сумлінною ретельністю. З директорами, педагогами та медичним персоналом проведені наради з питань організації протиепідемічних заходів на період карантину та дотримання вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України. Заклади забезпечені засобами дезінфекції та індивідуального захисту: закуплено маски, паперові рушники, рукавички, тари для утилізації використаних засобів індивідуального захисту, антисептики, дезінфектори, безконтактні термометри.
На подвір’ї вихователі та медична сестра зустрічатимуть діток. Батьки мають бути у масках, але до закладу вони не заходитимуть. Вихованцям мірятимуть температуру, якщо вона менша за 37,2°C, то дітки займатимуться в садочку, якщо ж більша – то їх у заклад не допускатимуть. Таку ж перевірку проходитимуть і працівники. Протягом дня медична сестра буде вимірювати температуру кожні чотири години. Також у садочках облаштовано  ізолятори на випадок, якщо у дитини погіршиться самопочуття, працівники закладів розставили столи та ліжка відповідно до дозволеної дистанції, прибрали килими з довгим ворсом, тканинні рушники та м’які іграшки. Розроблено графіки прогулянок та занять, щоб не допустити змішування груп.
У період карантину надважливим залишаються гігієна та соціальна дистанція. Попри загальне послаблення обмежень, кожна родина повинна керуватись принципами безпеки, особливо коли йдеться про здоров’я дитини.

За інформацією відділу освіти

Детальніше...

Оголошення

Шановні батьки! Відділ освіти військово цивільної адміністрації повідомляє, що у зв’язку з продовженням карантину буде продовжено прийом документів до першого класу. Нагадуємо, що зарахування дітей до закладу освіти здійснюється відповідно до території обслуговування. Ознайомитися з територією обслуговування закладу освіти можна на сайті закладу освіти, сайті відділу освіти, сайті військово – цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області (розпорядження керівника ВЦА м.Авдіївка Донецької обл. від 26.05.2020 №470).

До дня Матері

Травень – місяць, багатий на свята, найпишніша та найпрекрасніша пора весни. І одне з травневих свят в Україні називається просто, але стосується кожного з нас, кожної людини, яка живе та ходить по землі.

День Матері відзначається в нашій країні у другу неділю травня. Свято не стало державним, але все більше і більше людей визнають необхідність в особливому дні, який став би торжеством тих жінок, які подарували життя, виховали і кожен день підтримують і люблять нас. Адже поки мама жива – ти все ще дитина, принаймні для неї.

 У цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам зі святом. Хай світлом і добром відгукуються у душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість! Прийміть у подарунок вітання від закладів освіти нашого міста!

Детальніше...

До Дня пам’яті та примирення та 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

І живуть у пам’яті народу його вірні дочки і сини,
Ті, що не вернулися з походів грізної, великої війни.
Їх життя, їх помисли високі, котрим не судилось розцвісти,
Закликають мир ясний і спокій, як зіницю ока, берегти.

                                                                    В. Симоненко

З метою належного вшанування подвигу українського народу у боротьбі за свободу і незалежність Батьківщини, формування у дошкільників шанобливого ставлення і поваги до ветеранів війни та нинішніх захисників Вітчизни, у дошкільних навчальних закладах міста заплановано проведення тематичного тижня «Пам’ять вічно жива».

Детальніше...

ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ-ЛОГОПЕДІВ

З метою впровадження передового педагогічного досвіду, підвищення теоретичних та практичних знань, обміну досвідом 17 січня  в дошкільному навчальному закладі № 8 «Малюк» відбулось методичне об’єднання для вчителів-логопедів ДНЗ міста на тему: «Використання леп-буків та леп-боксів під час організації корекційної роботи».

Детальніше...

Вчимося правам граючи

10 грудня дошкільний навчальний заклад № 11 «Дзвіночок» гостинно зустрічав гостей. З метою впровадження передового педагогічного досвіду на базі закладу було проведено методичне об’єднання на тему «Вчимося правам граючи».

Детальніше...

Лялькова вистава

Найкраща розвага, яка дарує радість, задоволення, позитивні емоції, розвиває та навчає малюка – це ляльковий театр. За підтримки Міжнародного Комітету Червоного Хреста театр ростових ляльок «Барбарики» представив вихованцям дошкільного закладу «Чебурашка» виставу «Правила поведінки із вибухонебезпечними предметами»

Детальніше...

Зростаємо здоровими

20 листопада на базі дошкільного закладу № 8 «Малюк» відбулося методичне об’єднання за напрямком «Впровадження здоров'язберігаючих та здоров'яформуючих технологій у роботу дошкільних закладів». Головне завдання педагогів полягає в тому, щоб сформувати свідоме ставлення дітей до власного здоров'я.

Детальніше...

«Шкіряний м’яч – 2019»

З метою популяризації та подальшого розвитку футболу у місті серед дітей та підлітків, популяризації спортивно-масової роботи, укріплення здоров’я дітей та підлітків, залучення підростаючого покоління до регулярних занять футболом, визначення обдарованих футболістів з 28 по 30 жовтня 2019 року в місті Авдіївка проходили відкриті міські змагання з міні-футболу «Шкіряний м’яч – 2019» серед учнів загальноосвітніх закладів міста. Змагання проводились під керівництвом відділу освіти військово-цивільної адміністрації м. Авдіївка спільно з відділом у справах сім’ї, молоді та спорту військово-цивільної адміністрації м. Авдіївка та комунальним закладом «Дитячо-юнацька спортивна школа» Авдіївської міської ради.

Детальніше...

Осінь-чарівниця

Наприкінці жовтня у дошкільних навчальних закладах нашого міста традиційно відбулися навчально-розважальні заходи – Свята осені.

Для дітей тематичне святкове дійство – це справжнє море веселощів і необмеженого щастя. Хоча осінь і називають «сумовитою», хто як не діти найбільше радіють яскравому різнокольоровому листопаду, дарам і щедротам цієї пори року.

Детальніше...

Єднання дітей Донеччини та Харківщини

Авдіївка за останні роки стала дуже гостинним містом. Двері нашого міста відкриті для всіх: волонтерів, військових, представників громад різних міст та селищ нашої держави ми приймаємо та вітаємо в нашому місті постійно. А ось діти до нас завітали вперше. Цими першими ластівками стали учні з Харківщини, яких ми радо зустрічали 26 жовтня.

Детальніше...