Всеукраїнський тиждень права у школах міста Авдіївка

З 5 по 11 грудня з метою підвищення рівня правової культури у загальноосвітніх школах були проведені заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру в рамках Всеукраїнського тижня права.

Детальніше...

Пригоди друзів в океані прав і обов’язків

08 грудня 2016 року відбулася зустріч вихованців старшої групи дошкільного навчального закладу № 11 «Дзвіночок» та учнів 3 класу загальноосвітньої школи № 7. Директор ЗОШ № 7, Полянська Людмила, радо зустріла малюків у школі. Учитель початкових класів Головатенко Ірина разом зі своїми учнями нагадала дошкільнятам про права дітей та показала малюкам лялькову виставу «Пригоди друзів в океані прав та обов'язків».

Детальніше...

Маленькі артисти ДНЗ № 7 «Теремок»

08 грудня 2016 року з метою підвищення професійної майстерності та обміну досвідом, на виконання завдань річного плану роботи на базі ДНЗ№ 7 «Теремок» м. Авдіївка відбулося засідання методичного об'єднання музичних керівників нашого міста. В ході засідання педагоги ознайомилися та обговорили план роботи МО музичних керівників на 2016 – 2017 н. р. та переглянули музично-літературне свято за мотивами української народної пісні «Ходить гарбуз по городу», підготовлене керівником МО Мариною Чудесенко. Вихованці середньої та старшої групи чудовою інсценівкою відтворили пісенні образи, перетворившись у різноманітні овочі. Малеча та педагогічний колектив дошкільного закладу продемонстрували усім присутнім які вони талановиті, з творчою уявою, а також довели, що мають художній смак та майстерні руки.

Детальніше...

Конкурс зі стройового впоряду і пісні серед Джур міста Авдіївка

Відповідно до програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді у м. Авдіївка,  загальноосвітні школи та професійно-технічне училище нашого міста взяли участь у міському етапі Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» «Джура».

Детальніше...

Заходи до 25-річниці Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акту проголошення незалежності України у загальноосвітніх школах міста

На виконання Указу Президента України  «Про відзначення 25-річниці незалежності України» з 1 по 2 грудня у загальноосвітніх школах нашого міста  були проведені інформаційно-просвітницькі заходи: лекції, круглі столи для учнів 9-11 класів; інформаційні хвилинки для учнів 1-8 класів, які були  присвячені історичному значенню Всеукраїнського референдуму 1 грудня 1991 року.

Під  час проведення вищевказаних заходів учні шкіл мали змогу не тільки слухати лекції своїх педагогів, а й активно приймати участь в пізнавальних іграх направлених на формування у дітей стійкої громадянської позиції.

Детальніше...

Готуємось до ЗНО - 2017

30 листопада 2016 року у актовій залі ЗОШ № 6  відбулась зустріч випускників 11 класів, членів батьківського комітету, освітян міста зі  спеціалістами  Регіонального центру оцінювання якості освіти у Донецькій області. Зустріч проводили директор центру Володимир Власов, заступник директора Лариса Лащенко. Під час зустрічі були обговорені питання підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, пробного ЗНО та вступної кампанії 2017 року. У ході проведення заходу учні, батьки, педагоги мали змогу задати  питання, які їх хвилюють стосовно проходження ЗНО у 2017 році.

 З метою проведення профорієнтаційної роботи  під час зустрічі виступили  представники Горлівського інституту іноземних мов державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет» Марина Жарикова та  представники Технічного університету (м.Покровськ).

Детальніше...

Нові парти до шкіл нашого міста

У рамках  допомоги  навчальним закладам нашого міста благодійний фонд «Об'єднання світових культур» (м. Київ) подарував три комплекти шкільних меблів (48 парт та 96 стільців) учням загальноосвітньої школи I-III  ступенів № 6. Доставку меблів до школи здійснило Східне  територіальне управління Національної гвардії України м. Харків. Наразі нові меблі збирають працівники ЗОШ № 6 і вже найближчим часом 3 класні кімнати школи поповняться новими партами та стільцями.

Керівництво військово-цивільної адміністрації м. Авдіївка Донецької області, відділ освіти виносить щиру подяку благодійному фонду «Об'єднання світових культур» за надання меблів, а також висловлює подяку Східному  територіальному управлінню Національної гвардії України м. Харків за їх доставку.

Водонагрівачі у дошкільних навчальних закладах міста

З метою забезпечення гарячою водою працюючі дошкільні навчальні заклади міста, за рахунок коштів місцевого бюджету відділом освіти військово-цивільної адміністрації  було придбано 27 водонагрівачів на суму 64 499,76 грн. Придбані водонагрівачі передані у дошкільні навчальні заклади - № 3 «Чебурашка»,  № 7 «Теремок», №  8 «Малюк», № 11 «Дзвіночок».