День визволення Донбасу у загальноосвітніх школах міста Авдіївка

Багато років минуло з тієї пам'ятної дати, коли Донецьку область звільнили від фашистських загарбників, але пам'ять живе й донині.

З метою вшанування пам’яті полеглих у боротьбі за свободу Батьківщини та з нагоди відзначення Дня визволення Донбасу від німецько-фашистських загарбників у загальноосвітніх школах пройшли уроки пам'яті, конкурси читців віршів на тему Другої світової війни. Урочисто та піднесено прозвучали поетичні рядки про подвиг наших воїнів-визволителів у роки Другої Світової війни. У яскравій поетичній формі діти донесли до присутніх велич подвигу народа-визволителя, його незламність у боротьбі з нацистською навалою, любов до Батьківщині, самовідданість, вірність патріотичному обов’язку.

Учні шкіл нашого міста разом з вчителями вшанували ветеранів відвідавши їх на дому.

Детальніше...

Конкурс на посаду директора комунальної установи

Військово-цивільна адміністрація оголошує конкурс на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області

1. Юридична адреса: Україна, 86060, Донецька область, місто Авдіївка, вулиця Корольова, будинок 2.

2. Найменування посади та умови оплати праці: директор, згідно з тарифікацією.

Детальніше...

Зустрічай нас, любий садочок!

Вересень – початок навчального року не тільки в школах, але й у дошкільних навчальних закладах. Природа одягається в яскраві осінні барви, а всі дошкільнята повертаються у стіни рідного садочка, зустрічаються зі своїми друзями, вихователями, жадають нових знань та відкриттів. А для когось тільки розпочинається цікаве і веселе життя у дошкільному закладі.

Детальніше...

Новий навчальний рік розпочато

Закінчилося літо з його безтурботністю та розвагами, розпочинається новий навчальний рік, школярі знову збираються у своїх рідних класах, розглядають нові підручники та робочі зошити, спілкуються та діляться враженнями.

У школах та садочках нашого міста закінчилася  підготовка до нового  навчального року.

Детальніше...

Зі святом, рідна Україна.

Хай із кожним днем міцніє Україна.
Своє коріння, діти, збережіть.
Нехай у серці кожної дитини
Про Україну пісня зазвучить!

У дошкільних закладах освіти нашого міста відбулися свята, присвячені Дню прапора та Дню Незалежності України.

Маленькі артисти в українських національних костюмах знайомили глядачів з національною символікою, традиціями, танцювали, співали, змагалися у козацьких розвагах. Також, вихованці продемонстрували свої творчі здібності під час проведення міських святкових заходів. Глядачам дуже сподобались виступи маленьких громадян України. Дуже вразили присутніх роботи вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості.

Педагоги прагнуть виховати дітей патріотами України, тому так важливо плекати в них почуття любові до свого народу, його культури, до рідної землі.

За інформацією відділу освіти

Детальніше...

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС
на заміщення вакантної посади директора комунального закладу
«Авдіївська опорна загальноосвітня школа I-III ступенів № 2»
Авдіївської міської ради»

Найменування та місцезнаходження навчального закладу: Комунальний заклад «Авдіївська опорна загальноосвітня школа I-III ступенів № 2» Авдіївської міської ради Донецька область, місто Авдіївка, вул. Корольова 10

Детальніше...

Веселі, спритні, вмілі

Літо - найсприятливіший період для зміцнення здоров’я, загартування та всебічного розвитку дітей. Від того, наскільки змістовно та правильно буде організоване дитяче буття у цей період, залежить успішність та ефективність відпочинку маленьких вихованців. Головне завдання на ці місяці - оздоровлення дітей, тому що влітку природа надає багато можливостей для розвитку, загартування і загального зміцнення організму дошкільника. Вихователі використовують усі можливості природного середовища під час організації та проведення спортивних заходів. Тому робота педагогічних колективів спрямована на активну рухову діяльність, успішний фізичний розвиток, формування рухових умінь та навичок.

Детальніше...

Відпочинок у таборі

Літо - це маленьке життя! І наше завдання наповнити цю формулу радістю спілкування у змаганнях, іграх, конкурсах, зробити все від нас залежне, щоб наші діти повернулися до школи більш здоровими, повними сил і енергії!

З метою створення необхідних умов для організації відпочинку та зайнятості дітей, профілактики дитячої бездоглядності та зміцнення здоров'я, забезпечення безпеки та творчого розвитку дітей в період літніх канікул  на базі Будинку дитячої та юнацької творчості створений табір з денним перебуванням для дітей пільгових категорій «Антошка».

Детальніше...