COVID-19: ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ

За інформацією КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» за останню добу, виявлено 40 нових випадків захворювання на COVID-19.

Загалом, станом на 17.02.2022, на смертельно небезпечну хворобу захворіли 2202 мешканця громади.

Бережіть себе та рідних. Єдиний спосіб врятуватися від смертельної хвороби або уникнути важкого перебігу захворювання - ВАКЦИНАЦІЯ.

 

COVID-19: ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ

За інформацією КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» за останні дві доби, виявлено 102 нових випадки захворювання на COVID-19.

Загалом, станом на 16.02.2022, на смертельно небезпечну хворобу захворіли 2162 мешканці громади.

Бережіть себе та рідних. Єдиний спосіб врятуватися від смертельної хвороби або уникнути важкого перебігу захворювання - ВАКЦИНАЦІЯ.

COVID-19: ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ

За інформацією КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 14.02.2022, виявлено ще 48 нових випадків захворювання на COVID-19, одна хвора на Ковід людина померла.

Загалом на смертельно небезпечну хворобу захворіли 2060 мешканців громади.

Бережіть себе та рідних. Єдиний спосіб врятуватися від смертельної хвороби або уникнути важкого перебігу захворювання - ВАКЦИНАЦІЯ.

ВІДСЬОГОДНІ В АВДІЇВСЬКІЙ ЛІКАРНІ РОЗПОЧАВ РОБОТУ ДОСВІДЧЕНИЙ КАРДІОЛОГ

Кардіолог з великим досвідом роботи, професіонал своєї справи, лікар вищої категорії Тамара Георгіївна Новак відсьогодні приймає пацієнтів у Авдіївській центральній міській лікарні щодня, крім вихідних, з 8.00 до 15.00.

Аби потрапити на безкоштовний прийом, потрібно мати електронне направлення від сімейного лікаря. Або сплатити консультативну послугу в касі медзакладу (КНП "АЦМЛ").

Звертайтеся! На Вас вже чекають!

 

У ЦЕНТРАЛЬНОМУ МЕДЗАКЛАДІ АВДІЇВКИ РОЗПОЧАВ ПРИЙОМ ХІРУРГ

Лiкар-хiрург Удовенко Роман Валерiйович, молодий, але досвідчений фахівець, минулого року приїхав працювати у прифронтову Авдіївку за Програмою стимулів для залучення у громаду на лінії зіткнення медпрацівників, започатковану місцевою військово-цивільної адміністрацією та КНП "Авдіївська центральна міська лікарня".

Детальніше...

Шановні мешканці міста!

Звертаємо вашу увагу, що з 03.02.2022 пункт вакцинації, який знаходився на другому поверсі ТЦ «Лафар», змінить місце розташування.

Детальніше...

В УКРАЇНІ ЦИРКУЛЮЄ ВІРУС ГРИПУ

В Україні почав циркулювати вірус грипу. За інформацією Центру громадського здоров’я, серед лабораторних зразків уже виділили віруси типів A(H3), A(H3N2) та В. Загалом із 4 жовтня по 26 грудня 2021 р. на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) захворіли 2,8 млн українців, 38,3 % з яких — діти віком до 17 років. Летальних випадків унаслідок грипу не зареєстровано.

Детальніше...

СЬОГОДНІ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ


 
Починаючи з 1987 року в України зареєстровано понад 300.000 ВІЛ-інфікованих осіб. Щорічно реєструється близько 20.000 нових випадків інфікування ВІЛ.

Детальніше...

COVID-19: ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ

Станом на сьогодні, 29 листопада, в Авдіївці зафіксовано 1658 випадків зараження коронавірусом.

За минулий тиждень на ковід захворіло 48 осіб, 7 мешканців Авдіївської міської територіальної громади від цього захворювання померли.

Єдиний спосіб врятуватися від смертельної недуги або уникнути важкого перебігу захворювання - ВАКЦИНАЦІЯ.

 

COVID-19: ЗА ТИЖДЕНЬ АВДІЇВКА НАЗАВЖДИ ВТРАТИЛА 11 МЕШКАНЦІВ

Станом на сьогодні, 16 листопада, в Авдіївці зафіксовано 1517 випадків зараження коронавірусом.

За минулий тиждень захворіла 91 особа, 11 мешканців Авдіївської міської територіальної громади померли.

Єдиний спосіб врятуватися від смертельної хвороби або уникнути важкого перебігу захворювання - ВАКЦИНАЦІЯ.

В Авдіївці пройшла спільна нарада з приводу вакцинації

Сьогодні за участі керівництва Авдіївської міської ВЦА відбулась спільна робоча нарада з представниками поліції, медичних закладів міста, ПрАТ «АКХЗ» та головами самоорганізації населення комітетів мікрорайонів «Центральний», «Східний», «Залізничний» з приводу вакцинації.

Детальніше...

В АВДІЇВЦІ НАЯВНІ ТРИ ВИДИ ВАКЦИН

Станом на 2 листопада 2021 року у КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" у наявності є:
- KORONAVAK – 2939 доз;
- KOMIRNATI (Пфайзер) – 1272 доз;
- AstraZeneca – 770 доз.

Щотижня запаси засобів для імунізації від ковіду поповнюють.