Ангели пам’яті

20 лютого світ вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні. Від часу трагічних подій на Майдані минуло майже 8 років.

Детальніше...

«Ангели пам’яті»: в Авдіївці відбудеться тиха акція з вшанування Героїв Небесної Сотні

18 лютого 2022 року Авдіївська міська громада візьме участь у всеукраїнській, всесвітній акції «Ангели пам’яті», присвяченій Героям Небесної Сотні.

Детальніше...

ДОТИК СЕРЦЯ

З 4 по 6 лютого 2022 року проходив І у місті Дніпро (дистанційно) ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс з класичного жанру «Дотик серця».

Детальніше...

ПІДКОРИ СЦЕНУ

П’ятого і шостого лютого 2022 року у м. Києві пройшов (дистанційно) ІХ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Підкори сцену».

Детальніше...

Акція «Тату, почитай!»

31 січня у бібліотеці-філії №3 відділу культури Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області було розпочато серію зустрічей «Тату, почитай!».

Детальніше...

«ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!»: ОГОЛОШЕНО КОНКУРС ДЛЯ ТАЛАНОВИТИХ АВДІЇВЦІВ

Запрошуємо авдіївців від 12 років з потужним творчим потенціалом взяти участь у щорічному Відкритому конкурсі «Любіть Україну!» пам’яті Володимира Сосюри у номінаціях:

Детальніше...

В АВДІЇВЦІ ОБГОВОРИЛИ АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ІСТОРІЇ ТА МАЙБУТНЬОГО ДОНЕЧЧИНИ

У Народному музеї історії міста Авдіївка відбулася панельна дискусія «Донеччина - перша лінія боротьби за Незалежність», присвячена Дню Соборності України.
Учасниками заходу стали заступники керівника Авдіївської міської ВЦА Сергій Легенький та Юлія Котова, представники громадськості, вчителі історії, учні старших класів, а також запрошені спікери: політолог Станіслав Федорчук, учасник Донецького Євромайдану Максим Потапчук, письменниця Олена Стяжкіна, культуролог і краєзнавець Дмитро Білько та історик.

Детальніше...

РОЗКОЛЯДА В АВДІЇВЦІ: МІСЦЕВІ СТУДЕНТИ ВЛАШТУВАЛИ ПРОВОДИ РІЗДВЯНИХ СВЯТ

Зі святами треба гідно прощатися, аби наступного року їх знову дочекатися. З давніх-давен Розколяда – це традиція проводів різдвяних свят, яка ще раз підкреслює важливість Різдва. Адже свято Різдва – це час єднання, прославляння Бога, Ісуса Христа.

Детальніше...

«РІЗДВЯНИЙ ПЕРЕДЗВІН»

Кажуть, що справжнє свято Різдва не достатньо побачити. Його потрібно відчути. Воно завжди особливе та незвичайне. Це час, коли все навкруги наповнює атмосфера духовності, традицій, святкових заходів та емоцій, які неодмінно залишаються у серці кожного! 

Детальніше...

"РІЗДВЯНА КОЛЯДА"

Ми бажаєм вам добра,
Щастя в душах та в оселі,
Щоб на цілий рік вперед
Були щирі та веселі.

Щоб святкова коляда
Настрій добрий підіймала
І у день святий Різдва
Вас на радість надихала!

 

ЛІТЕРАТУРНИЙ МАСКАРАД

 

У передноворічний день 30 грудня до бібліотеки-філії №3 відділу культури Авдіївської міської ВЦА завітали учні 2-Б загальноосвітньої школи №6, і разом з бібліотекарями підвели літературні підсумки 2021 року.

Детальніше...

«Автобус №136»


автор: Олексій Бака, м. Київ (рідне місто - Авдіївка), 2021 р.
Адреса: вул. Гагаріна, 16

На муралі зображено автобус маршруту № 136, який раніше курсував між Авдіївкою та Донецьком (кафе «Кокс»- АС «Критий ринок»)

Детальніше...

Дочірні категорії