Шановні мешканці міста Авдіївка!

У зв’язку із необхідністю проведення ремонтних робіт на водогоні, 28.11.2020 буде здійснено тимчасове відключення водопостачання за наступними адресами: вул. Гагаріна, 14; вул. Гагаріна 12а, ДНЗ «Малюк».
Відновлення водопостачання відбудеться після завершення робіт у другій половині дня 28 листопада.

Шановні мешканці міста Авдіївка!

У зв’язку із аварійною ситуацією, яка сталася 22 листопада було здійснено відключення водопостачання за наступними адресами: вул. Гагаріна, бульвар Шевченка, квартал Ювілейний, вул. Комунальна, вул. Грушевського, вул. Молодіжна, 9-й квартал 7,8,9, 12, 13, 25, 24, 21, 26, 11а, пр-т Центральний 1,5,7.

Детальніше...

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ МІСТА!

За інформацією Авдіївського ВУВКГ «Компанія «Вода Донбасу» сьогодні сталася аварійна ситуація, а саме порив водоводу по вулиці Молодіжна. Ремонтні роботи заплановані на завтра, 23 листопада, у зв'язку з чим починаючи з 22:00 22 листопада буде припинено водопостачання по вулицях:
Гагаріна, бульвар Шевченка, квартал Ювілейний, вул. Комунальна, вул. Грушевського, вул. Молодіжна, 9-й квартал 7,8,9, 12, 13, 25, 24, 21, 26, 11а, пр-т Центральний 1,5,7.
Просимо зробити необхідний (2-х денний) запас води!

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ МІСТА!

У зв’язку з  аварійною ситуацією (прорив теплотраси), яка виникла 19.11.2020 було припинено подачу опалення в житлові будинки за наступними адресами: проспект Центральний 5, 7, 11; вулиця Гагаріна 1, 5, 7, 9, 11, 15; бульвар Т. Шевченка 3, 5, 7, 9.

Комунальним підприємством  «СЕЗ» були проведені аварійно-відновлювальні роботи щодо усунення пориву, але  під час заповнення тепломережі виникла повторна течія, подачу опалення за вищевказаними адресами, знову припинено.

Ремонтні роботи будуть вестися до повної ліквідації аварійної ситуації, навіть у вечірній і нічний час.

Просимо з розумінням віднестися до ситуації.

Шановні мешканці міста!

Як повідомили у Авдіївському ВУВКГ «Компанія «Вода Донбасу» у зв’язку з поривом водоводу по вулиці Гагаріна терміново з 13:30 13 листопада 2020 року відключено водопостачання по вулицях:
Гагаріна, бульвар Шевченка, квартал Ювілейний, вул. Комунальна, вул. Грушевського, вул. Молодіжна, 9-й квартал 7,8,9, 12, 13, 25, 24, 21, 26, 11а, пр-т Центральний 1,5,7.
Ремонті роботи заплановані на 14 листопада.
 

З 09 по 13 листопада 2020 року у Донецькій області проводиться Тиждень енергозбереження

З кожним роком, в умовах зростаючого дефіциту енергоресурсів та постійного підвищення їх ціни, питання енергозбереження, питної води та ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів набувають все більш важливого значення.
Тому, на початку опалювального сезону стало вже традиційним проведення Тижня енергозбереження. В цей період всі ми хочемо відчувати себе захищеними від холоду і непогоди, мати теплі домівки і комфортні умови праці та відпочинку.

Детальніше...

Оголошення про придбання житлового приміщення з метою формування фонду для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб у місті Авдіївка Донецької області

Комісія щодо придбання житлових приміщень з метою формування фонду для тимчасового користування внутрішньо переміщених осіб у місті Авдіївка Донецької області повідомляє про придбання житла - двокімнатної квартири для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.
Заявки від продавців житлових приміщень приймаються за адресою: Донецька область, м. Авдіївка, вул. Молодіжна, буд. 7 (управління з розвитку міського господарства ВЦА) з 8.00 до 17.00 понеділок – четвер, з 8.00 до 15.45 п'ятниця. Телефон для довідок 06236 (3-31-98).

Засідання комісії

28 жовтня 2020 року в військово-цивільній адміністрації міста Авдіївка під головуванням заступника керівника ВЦА Євгена УДОВЕНКА відбулось засідання конкурсної комісії з питань фінансової підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, на якому було розглянуто заяву  ОСББ    «Промінь - ЛТД» (м.Авдіївка,  вул. Менделеєва буд.1)  та ОСББ  «Лідер» (м.Авдіївка,  вул. Корольова,  буд.11).
Комісією були розглянуті надані заяви та за результатами розгляду прийнято рішення щодо надання підтримки та забезпечення фінансування капітального ремонту  ОСББ «Промінь ЛТД» у розмірі 50 % від наданої проектно-кошторисної документації, ОСББ «Лідер» - 80%.

До уваги мешканців міста! Нагадуємо про необхідність обрання постачальника газу та укладання договору на поставку блакитного палива до 01.12.2020


З 01 серпня 2020 року в Україні запрацював ринок газу для населення, в умовах якого кожен побутовий споживач газу може обирати постачальника залежно від ціни та сервісу, а держава більше не регулює ціну на газ для потреб побутових споживачів.
Оскільки ПАТ «Донецькоблгаз» не закупив газ для потреб населення у власній ліцензійній зоні, всі побутові споживачі цього підприємства з 01 жовтня 2020 року автоматично перейшли до постачальника газу останньої надії (далі - ПОН), а саме: ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України». Термін перебування побутових споживачів у ПОН - 60 днів.

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ

24.09.2020 р. та 19.10.2020 р. відбувся конкурс про придбання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб у місті Авдіївка Донецької області. На даний час, військово-цивільною адміністрацією міста Авдіївка Донецької області придбано (на вторинному ринку) чотири двокімнатні квартири. За результатами розгляду на засіданні комісії, буде здійснено розподіл житлових приміщень з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб у місті Авдіївка.

Як споживачу газу вибрати постачальника


З 01 серпня 2020 року в Україні працює ринок газу для населення. У зв’язку з цим кожен побутовий споживач газу може обирати постачальника залежно від ціни та сервісу, а держава більше не регулює ціну на газ для потреб побутових споживачів.
За умовами новоствореного ринку газу постачальник газу для потреб населення області ПАТ «Донецькоблгаз» мав закупити у будь-якого трейдера газ для потреб населення на серпень і вересень поточного року, що не було зроблено.

Детальніше...

Спалювання відходів та сухої рослинності – заборонено!

       

  По всій території нашої країни громадяни продовжують бездумно та безконтрольно спалювати на власних присадибних ділянках сміття, сухе листя та чагарники, тим самим провокуючи масштабні пожежі у природніх екосистемах.

         Ігнорування громадянами правил пожежної безпеки при спалюванні сміття і сухої рослинності, необережному поводженні з вогнем під час перебування на відкритих територіях та у лісопаркових масивах призводить до різкого зростання кількості пожеж у екосистемах. Такі пожежі швидко поширюються, особливо у вітряні дні.

         Самовільне спалювання листя та сухої трави становить загрозу для людського здоров’я, адже листя, що тліє без доступу кисню, виділяє хімічні сполуки, здатні викликати у людини різні захворювання, зокрема рак.

         Випалювання рослинності також призводить до руйнації ґрунтового покриву та його збідніння. Вогонь знищує насіння й коріння трав’янистих рослин, пошкоджує нижні частини дерев і кущів та верхні частини їхнього коріння. При стихійному спалюванні трави вогонь може охопити великі території та спричинити знищення диких рослин і тварин. Крім того, існує загроза лісових пожеж і займання житлових будинків, а також короткого замикання, якщо поблизу проходять високовольтні лінії електропередачі.

         Верховна Рада ухвалила на позачерговому пленарному засіданні 13 квітня 2020 року № 556-ІХ Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою збереження довкілля (щодо посилення відповідальності за дії, спрямовані на забруднення атмосферного повітря та знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу)».

         Закон вносить зміни до статей 77 та 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, згідно з якими штраф за порушення вимог пожежної безпеки в лісах відтепер становитиме від 90 до 270 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

         Пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, що призвело до виникнення лісової пожежі, каратиметься штрафом у розмірі від 270 до 900 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Детальніше...