Увага! Припинення водопостачання!

Шановні мешканці міста Авдіївка!

У зв’язку із поривом  чугунного водоводу, сьогодні 19 грудня з 10-00 припиняється подача води по вул Менделєєва, Гагаріна 12, 12А, Гагаріна 14.
Ремонтні роботи буде розпочато зранку 20 грудня.

Просимо з розумінням віднестися до ситуації, яка склалася, та зробити необхідний запас води.

Авдіївське ВУВКГ «Компнія «Вода Донбасу» повідомляє, що порив мережі водопроводу, який стався 17 грудня по вул. Воробйова – усунено та відновлено водопостачання


Працівники водоканалу доклали максимум зусиль, щоб якомога швидше ліквідувати аварійну ситуацію та відновити водопостачання в найкоротші терміни.

Авдіївська міська військово-цивільна адміністрація висловлює щиру подяку працівникам підприємства за оперативність та відповідальність.

Шановні мешканці міста Авдіївка!

За інформацією Авдіївського ВУВКГ «Компанія «Вода Донбасу» роботу Донецької фільтрувальної станції відновлено.
Повноцінне надання послуги водопостачання на місто буде поновлено 17 грудня в проміжок часу з 16:00 до 19:00.

Шановні авдіївці!

У зв’язку із різким зниженням тиску у магістральному водогоні ДФС повноцінна подача води мешканцям багатоповерхових будинків 16 грудня відбуватиметься з 18:00 до 22:00.
17 грудня 2021 року водопостачання буде надаватися з 06:00 до 09:00.
Просимо з розумінням віднестися до ситуації, яка склалася.

УВАГА! ПРИПИНЕННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ!

 

За інформацією Авдіївського ВУВКГ «Компанія «Вода Донбасу» у зв’язку із проведенням планових ремонтних робіт на лініях електромереж з 10:00 16 грудня 2021 року буде призупинено роботу Донецької фільтрувальної станції.

Детальніше...

На виконання Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» КП «СЄЗ» Авдіївської міської ради проводяться роботи щодо оснащення житлових будинків вузлами комерційного обліку теплової енергії

Згідно результатів тендерної закупівлі роботи проводяться підрядною організацією ТОВ «Сервіс-Будінжиніринг».

15 грудня роботи щодо оснащення житлових будинків вузлами комерційного обліку теплової енергії проводяться по наступних адресах: вул.Менделеєва, 4 та вул. Корольова, 4.

Детальніше...

Моніторінг стану якості води

Лабораторія моніторингу вод Східного регіону Сіверсько-Донецького БУВР здійснює посилений (щоденний) моніторинг стану якості води у річці Сіверський Донець за показниками, перевищення яких було раніше зафіксовано Сіверсько-Донецьким БУВР та КП «Компанія «Вода Донбасу»: за органолептичними показниками (запах), сполуками азоту та фенолами.

Оперативну інформацію про стан якості води у р. Сіверський Донець дізнайтесь на вебсайті Сіверсько-Донецького БУВР:

 

Проблема якості води

У зв'язку зі зверненнями громадян щодо якості води, Авдіївське ВУВКГ повідомляє:

Лабораторна служба КП «Компанія «Вода Донбасу» продовжує працювати над проблемою появи нехарактерних запахів у річці Сіверський Донець. Спільно із представниками Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів фахівці Компанії відібрали проби води.

Детальніше...

Шановні мешканці міста!

 

У зв’язку із проведенням робіт на магістральній тепломережі тимчасово припинено подачу опалення в житлові будинки за наступними адресами:
вул. Комунальна, 23, 25, 27, 27а, 29, 29а
пр-т Центральний, 2а
Ремонтні роботи будуть завершені протягом робочого дня.

Просимо з розумінням віднестися до ситуації, яка склалася.

 

Шановні мешканці міста Авдіївка!

За інформацією Авдіївського ВУВКГ «Компанія «Вода Донбасу», сьогодні 29 листопада 2021 року, у зв’язку з поривом водогону, до завершення робіт, призупинено водопостачання наступних абонентів:

вул. Грушевського 73, 75, 77, 78, 79;

вул. Маяковського;

МПС, 82.

Просимо з порозумінням поставитися до ситуації, яка склалася.

Шановні мешканці міста Авдіївка!

У зв’язку із проведенням робіт на магістральній тепломережі тимчасово припинено подачу опалення в житлові будинки за наступними адресами:

- 9-й квартал 2, 7-14, 16-20, 20 а, 24-26.

Ремонтні роботи будуть завершені до кінця робочого дня.

Просимо з розумінням віднестися до ситуації, яка склалася.

 

Шановні мешканці міста!

З метою підвищення надійності електропостачання та покращення якості обслуговування споживачів, 15.10.2021р. з 9-00 до 17-00 будуть виконуватися планові роботи з обслуговування електричних мереж, у зв’язку з чим відбудеться тимчасове відключення електропостачання абонентів за наступними адресами:

Детальніше...