Шановні споживачі!

У зв'язку з зупинкою ДФС для проведення ремонтних робіт, після відновлення подачі централізованого водопостачання переконливе прохання перед вживанням кип’ятити воду не менше 7 хвилин.

Шановні мешканці м. Авдіївка!

За інформацією Авдіївського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства КП «Компанія «Вода Донбасу» у зв’язку з заявкою АТ «ДТЕК Донецькобленерго» західні електричні мережі про необхідність проведення ремонтних робіт на лінії Макіївка – АКХЗ-2  27.09.2017 з 8 00  - буде зупинена Донецька фільтрувальна станція. Запуск ДФС буде проводиться 28.09.2017 з  8 00

Подача води на п. Хімік буде проводитися з резервуару

27.09.2017    з 14 00 по 22 00

28.09.2017     з 5 00  по 10 00

Оголошення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування

Загальні положення.

Відповідно до Законів України «Про військово-цивільні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт» (із змінами), керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування» (із змінами), згідно розпорядження  керівника військово-цивільної адміністрації від 11.07.2017  №  400    «Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських  автобусних маршрутах загального користування»,  організатор перевезень оголошує конкурс з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

Організатором конкурсу  є військово-цивільна адміністрація міста Авдіївка Донецької області.

Детальніше...

Оголошення

До уваги громадян

Куянова Дмитра Михайловича
Плужник Надії Віталіївни та
Турутько Анжели Іванівни!

У зв’язку з тим, що на даний час діє Програма економічного і соціального розвитку Донецької області на 2017 рік, за якою можливо буде здійснюватись придбання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, Вам необхідно терміново поновити документи квартирного обліку (довідка про реєстрацію та склад родини, довідка з місця роботи, копія паспорту у випадку заміни), які не були поновлені у визначений термін. Для чого надати згадані документи до відділу комунальної власності управління з розвитку міського господарства ВЦА м. Авдіївка за адресою: вул. Молодіжна, буд. 7, 4 поверх, каб.2 та зв’язатись зі спеціалістами відділу за  контактним номером телефону (06236) 3-99-72 щоденно з понеділка по четвер 8.00-17.00, п’ятниця 8.00-15.45.

 

Заступник керівника з питань
забезпечення життєдіяльності
міста військово-цивільної
адміністрації міста Авдіївка                                                  Р. Шахов

Запрошуємо на науково-практичну конференцію

Комунальне підприємство «Центр поводження з тваринами» запрошує представників органів місцевого самоврядування, комунальних служб і підприємств (в сфері поводження з домашніми та безпритульними тваринами) відвідати науково-практичну конференцію на тему: «Безпритульні тварини – ветеринарна, медична та соціальна проблема України. Методи вирішення».

Конференція відбудеться 14.07.2017 в м. Харкові за адресою: смт. Мала Данилівка, Дергачівський район, Харківська область, Харківська державна зооветеринарна академія, факультет ветеринарної медицини, клініка 1. Початок конференції – 10.00.

Детальніше...

ЧОМУ ПОТРІБНО СТВОРЮВАТИ ОСББ

Термін "ОСББ" (об'єднання співвласників багатоквартирних будинків) вперше став відомим широкому загалу у 1992 році, коли у Законі України "Про приватизацію державного житлового фонду" було зазначено, що власники приватизованих квартир можуть створювати такі об'єднання.

І хоча створення ОСББ – справа непроста, зате вигідна. Практика показує, що об’єднання співвласників – чи не єдиний варіант наведення порядку у будинку. Об’єднання мешканців багатоквартирних будинків – це юридична особа, створена власниками для управління, утримання та використання неподільного та загального майна. Об’єднання є неприбутковою організацією і не має на меті одержання прибутку для його розподілу між членами об’єднання.

Детальніше...

В Авдіївці проводяться аварійно-ремонтні роботи

Завдяки злагодженим діям працівників комунального підприємства «Служба єдиного замовника» Авдіївської міської ради, працівників  ПрАТ «АКХЗ» та рятівників аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України Донецькій області були проведені аварійні ремонтні роботи у будинках, постраждалих внаслідок артобстрілів.

Керівник військово-цивільної адміністрації, полковник Малихін П.В., висловлює всім щиру подяку за співпрацю та своєчасне, оперативне проведення аварійних робіт.

Детальніше...

Двомісячник благоустрою та День довкілля в місті Авдіївка

Згідно розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області  полковника Малихіна П.В. від 10.03.2017 року № 148 в місті Авдіївка оголошено двомісячник благоустрою з 20 березня по 20 травня 2017 року та заходи до Дня довкілля – 6 квітня поточного року. Даним розпорядженням затверджено заходи щодо проведення робіт  з благоустрою та  Дня довкілля в місті.

Військово-цивільна адміністрації міста Авдіївка Донецької області  рекомендує підприємствам,  установам та організаціям усіх форм власності розпочати проведення робіт з благоустрою власних і прилеглих територій міста з 20 березня 2017 року. Також, запрошуємо до участі у двомісячнику з благоустрою та проведення Дня довкілля  учнівську молодь міста, громадські організації, комітети мікрорайонів, ОСББ  і населення.

Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку

Термін «ОСББ» вже давно не перший рік на слуху у наших громадян, але до цих пір багато хто до кінця не розуміє, що ж це таке, в чому його вигідність та відмінність від ЖЕО. 

Для тих, хто взагалі перший раз звернув увагу на дану абревіатуру, пояснюємо, що ОСББ – це об’єднання співвласників багатоквартирного будинку. Тобто, таке об’єднання може бути утворене, наприклад, у будь-якому багатоквартирному будинку його мешканцями, а точніше кажучи власниками квартир. Більш детально про специфіку та переваги подібних об’єднань спробуємо пояснити далі.

Детальніше...

Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку у м.Авдіївка

На виконання розпорядження військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області  від  06.03.2017 року № 144,  Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку (Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 13.06.2016 № 150)  військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області оголошує конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку у м.Авдіївка.

Детальніше...

Що таке ОСББ?

Житлова сфера - це найважливіша складова всього міського господарства, від стану якої багато в чому залежить соціальна і політична ситуація як в місті, так і в державі.

Український уряд визнає великі недоліки будинків, в яких живе більшість громадян. Більшість жителів все ще сподівається, що держава, влада все-таки винайде кошти для проведення капітального ремонту їхніх будинків. Змінився час. Змінилася структура власності в житловому фонді. Неможливо, яке б не було бажання, зберігати стару систему управління будинками. Тому головним напрямком реформування житлового фонду є створення в багатоквартирних будинках об'єднань співвласників багатоквартирних будинків. Їх поява сприятиме розвитку ринкових відносин в житлово-комунального сфері, що в свою чергу, сприятиме підвищенню рівня якості надання послуг.

Детальніше...