Шановні мешканці міста Авдіївка!

Комунальне підприємство «Служба єдиного замовника» інформує, що 29.01.2021 у зв’язку з перепадом напруги відбулося зниження тиску в системі опалення. На даний час ситуація контрольована, параметри стабілізуються.

Шановні мешканці міста!

З метою підвищення надійності електропостачання та покращення якості обслуговування споживачів,
01.02.2021 р. з 9-00 до 16-00 будуть виконуватися планові роботи з обслуговування електричних мереж (встановлення приладів обліку), у зв’язку з чим відбудеться тимчасове відключення електропостачання абонентів за наступними адресами:
вул. Соборна 6а,7а,32-52, пров. Стрілковий 2,3,4, вул. Чістякова 1-30, вул. Поштова 1-24, пров. Робочий 2,7,9. вул. Франко 1-19, вул. Чкалова 1-38, вул. Соборна 175-197.

Детальніше...

Шановні мешканці міста!

У зв’язку із проведенням робіт по заміні  ділянки труби на тепломережі 28.01.2021 тимчасово припинено подачу опалення в житлові будинки за наступними адресами:

вулиця Воробйова  5;   

вулиця Менделеєва  8, 9;

Ремонтні роботи будуть завершені до кінця дня.
Просимо з розумінням віднестися до ситуації.

Оголошення про перереєстрацію осіб, які перебувають на квартирному обліку, що потребують поліпшення житлових умов та надання їм житлових приміщень.


Управління з розвитку міського господарства військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області повідомляє, що відповідно до пункту 25 «Правил обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов та надання їм житлових приміщень» кожного року громадяни, які знаходяться на квартирному обліку та потребують поліпшення житлових умов, повинні пройти перереєстрацію квартирного обліку.

Детальніше...

Шановні мешканці міста Авдіївка!


У зв’язку із проведенням планових робіт з обслуговування електричних мереж (ЗТП 2038, РУ 0,4кВ 2 СШ 0,4кВ вимкнеться та виведеться в ремонт та регулювання гл. Рубільніка 1Т тех.ремонт 1СШ 0,4кВ)

Детальніше...

Авдіївка готова до погіршення погодних умов

Екватор зими пройдено, але посилення морозів та опади не дають комунальникам послаблень. У зв’язку з чим, сьогодні, перевірено готовність техніки до подальшого зимового утримання автомобільних доріг нашого міста.

Детальніше...

Увага! Попередження про зняття з квартирного обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Управління з розвитку міського господарства військово-цивільної адміністрації м. Авдіївка Донецької області повідомляє, що громадяни, які перебувають на квартирному обліку у місті Авдіївка Донецької області та тривалий час не надають документи для щорічної перереєстрації та документи, що підтверджують потребу у поліпшенні щорічної перереєстрації житлових умов, будуть зняті з квартирної черги громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Детальніше...

Шановні мешканці міста!

Доводимо до Вашого відома офіційну інформацію Авдіївського ВУВКГ «Компанія «Вода Донбасу» щодо стану питної води, яка надається споживачам.

Ще три сім’ї переселенців в Авдіївці стали на облік щодо надання житла

Сьогодні під головуванням в.о. керівника Авдіївської ВЦА Євгена Удовенко відбулося чергове засідання житлової комісії з обліку внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та надання житлових приміщень для тимчасового проживання ВПО у місті Авдіївка Донецької області.

Детальніше...

Переселенці отримали в Авдіївці житло


Сьогодні, 12 січня в.о. керівника військово-цивільної адміністрації Авдіївки Євген Удовенко урочисто вручив ключі від квартир двом внутрішньо переміщеним особам - з Донецька та селища Опитного, які зараз проживають на території міста та потребують поліпшення житлових умов.

Детальніше...

Шановні мешканці міста Авдіївка!

У зв’язку з необхідністю усунення течії на тепломережі тимчасово припинено подачу опалення в житлові будинки за наступними адресами: вулиця Молодіжна 9, 10, 11, 12 ; вулиця Гагаріна 13, 17, 19, 23, 25, 27; ЗОШ № 6 та ДНЗ «Теремок».

Ремонтні роботи будуть завершені до кінця дня.

Просимо з розумінням віднестися до ситуації.