У рамках ЗАХОДІВ з виконання Програми створення без бар’єрного середовища життєдіяльності маломобільних груп населення

У рамках ЗАХОДІВ з виконання Програми створення без бар’єрного середовища життєдіяльності маломобільних груп населення в місті Авдіївка Донецької області на 2020 рік, затверджених розпорядженням керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області від 30.01.2020 року №120, військово-цивільною адміністрацією міста Авдіївка Донецької області були виконані роботи по облаштуванню пандусами під’їздів багатоповерхового житлового будинка у м. Авдіївка по вул. Комунальна 9, до квартир 44 та 27 у м. Авдіївка Донецької обл.

Детальніше...

Інформуємо

Для більш зручного пересування мешканців міста силами комунального підприємства «Служба єдиного замовника» зроблено з’їзд на зупинці громадського транспорту «Посмішка». Наступний етап – облаштування з’їздів антислизовими засобами.

 

Шановні мешканці міста!

Звертаємо вашу увагу на те, що численні звернення громадян щодо освітлення вулиць Маяковського, Незалежності та інших знаходяться на постійному контролі керівництва військово-цивільної адміністрації.

Детальніше...

Продовжуються роботи щодо благоустрою міста


Працівниками комунального підприємства «Служба єдиного замовника» продовжуються роботи щодо облаштування тротуару по проспекту Центральному.

Детальніше...

Шановні мешканці міста Авдіївка!

У зв’язку із поривом тепломережі тимчасово припинено подачу опалення в житлові будинки за наступними адресами: вулиця Менделеєва 2, 4; вулиця Гагаріна 12, 12 а, 14.
Ремонтні роботи будуть завершені до кінця дня.
Просимо з розумінням віднестися до ситуації.

До уваги мешканців міста!

За інформацією КП «Служба єдиного замовника» по проспекту Центральному для більш зручного пересування пішоходів розпочато роботи щодо укладання плит ПАТ – 14. В наступному році планується повна заміна старого зношеного магістрального водоводу на сучасні пластикові труби, тому вказані плити розміщуються тимчасово. В подальшому з метою благоустрою проспекту Центральний буде виготовлено проектно-кошторисну документацію на облаштування тротуару та місць для паркування.

 

До уваги мешканців міста!

За інформацією Авдіївського ВУВКГ «Компанія «Вода Донбасу» змінено графік подачі води з підземного резервуару.
03 грудня вода буде надаватись у період з 18:00 до 20:00.
Нагадуємо, що під час відсутності водопостачання в місті буде організовано подачу технічної води за наступними адресами:
1 бойлерна(вул. Корольова 6),
4 бойлерна(9 й квартал 21),
5 бойлерна(Ювілейний 1).

До уваги мешканців міста!

В результаті підготовки до незаконної забудови на території біля місцевого ринку, внаслідок роботи трактору, ковшем було пошкоджено кабель високої напруги 10 кВт, що спричинило вибух та відключення електропостачання.
Працівники Авдіївського РЕМ виїхали на місце аварії, про ситуацію проінформовані відповідні органи поліції, ведуться роботи щодо встановлення осіб причетних до даної ситуації.

Шановні мешканці міста та читачі мережі Інтернет!


Доводимо до Вашого відома, що інформація про аварійну ситуацію в місті Авдіївка, поширена через засоби масової інформації мережі Інтернет, з посиланням на пресс-службу ДонОДА та ДСНС є недостовірною.

Детальніше...

Шановні мешканці міста Авдіївка!

За інформацією Авдіївського РЕМ ДТЕК Донецькі електромережі 03.12.2020 року у період з 08:00 до 18:00, у зв’язку із оперативним переключенням, буде знеструмлено підстанцію 110/10 та тягову підстанцію, внаслідок чого протягом однієї хвилини буде відсутнє електропостачання в м. Авдіївка.

Шановні мешканці міста!

За інформацією Авдіївського ВУВКГ «Компанія «Вода Донбасу» 01.12.2020 з 15:00 буде призупинено роботу Донецької фільтрувальної станції у зв’язку з чим водопостачання на місто Авдіївка буде тимчасово припинено. Запуск Донецької фільтрувальної станції планується 04.12.2020 об 11:00.

Також повідомляємо, що подача води з підземного резервуару буде проводитись 02.12.2020 з 18:00 до 21:00. Про дату і час здійснення наступної подачі води буде оголошено додатково.

Нагадуємо про необхідність зробити запас води.

Під час відсутності водопостачання в місті буде організовано подачу технічної води за наступними адресами:

1 бойлерна(вул. Корольова 6),

4 бойлерна(9 й квартал 21),

5 бойлерна(Ювілейний 1).

Просимо з порозумінням поставитися до ситуації, яка склалася.

Шановні мешканці міста Авдіївка!


У зв’язку із виникненням аварійної ситуації на водогоні та необхідністю проведення ремонтних робіт тимчасово припинено водопостачання абонентів за наступними адресами: вул. Красна (частково); вул. Пушкіна, вул. Ломоносова, вул. Некрасова (від церкви до вул. Суворова); вул. Лермонтова, вул. Тургенєва (частково).
Ремонтні роботи заплановані на 28 листопада, матеріали необхідні для ліквідації аварійної ситуації підготовлено. Відновлення водопостачання планується після проведення робіт до кінця дня 28.11.2020.