Звіт територіального центру

Звіт про проведення зовнішньої оцінки якості соціальних послуг, наданих територіальним центром соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради у 2021 році

Опитування серед населення

З метою визначення потреб населення у соціальних послугах та їх видах, фахівцями територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради було проведено опитування серед населення міста (переважно похилого віку та осіб з інвалідністю) про вплив послуг на процес подолання складних життєвих обставин.

Детальніше...

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІНФОРМУЄ

Протягом січня 2022 року територіальним центром соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради надані наступні послуги:
-    «догляд вдома» - 261 особа, в тому числі 57 осіб з інвалідністю, яким надано 1744 послуги (прибирання оселі, приготування їжі, оплата комунальних послуг, придбання продуктів харчування та ліків, соціальний та фізичний супровід тощо). Додатково виявлено та прийнято на обслуговування до відділення соціальної допомоги вдома 5 осіб похилого віку;

Детальніше...

ДОБРО ЄДНАЄ

Співробітники Територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради в січні 2022 року прийняли участь у благодійній акції "ДОБРО ЄДНАЄ ". Метою проведення акції є розповсюдження благодійних квитків Товариства Червоного Хреста України, кошти від яких підуть на підтримку найуразливих верст населення, які проживають у Авдіївській ТГ.

Детальніше...

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІНФОРМУЄ

Протягом грудня 2021 року територіальним центром соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради надані наступні послуги:
-    «догляд вдома» - 251 особа, в тому числі 53 особи з інвалідністю, яким надано 2114 послуг (прибирання оселі, приготування їжі, оплата комунальних послуг, придбання продуктів харчування та ліків, соціальний та фізичний супровід тощо). Додатково виявлено та прийнято на обслуговування до відділення соціальної допомоги вдома 4 особи похилого віку;

Детальніше...

17 грудня 2021 року в територіальному центрі соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради відбулася зустріч з фахівцем Товариства Червоного Хреста України в місті Авдіївка Паніною Оленою Іванівною.

Під час зустрічі обговорювались питання з приводу найпоширеніших питань про вакцинацію від COVID- 19. Для підопічних територіального центру пані Олена передала інформаційні матеріали та буклети («Щеплення від COVID- 19 рятують життя», , «З чого складаються вакцини», «Щеплення рятують життя», «Подолання стресу та кризи» ).

Детальніше...

ТВОРЧА АКТИВНІСТЬ – НЕВІД’ЄМНА СКЛАДОВА АКТИВНОГО ДОВГОЛІТТЯ

 

Основною складовою дозвілля у будь-якому віці є творчість та пізнання. Технології організації дозвільної діяльності людей старшого віку можуть бути найрізноманітнішими. Вибір тієї чи іншої форми залежить від цінностей, звичок, схильностей, інтересів і бажань людей старшого віку.

Детальніше...

Просто про волонтерство

 

Волонтерство — це передусім можливість впливати на те, що відбувається довкола, ініціювати власні проєкти та змінювати країну.

Детальніше...

ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Територіальним центром соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради з метою відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю було організовано допомогу по господарству (допомога з прибирання листя, сміття, допомога в обробітку присадибної ділянки, тощо) підопічним з інвалідністю відділення соціальної допомоги вдома територіального центру із залученням рої (групи) «Характерники» учасників дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Детальніше...