Мотивуюче відео до Міжнародного дня людей з інвалідністю

Щорічно 3 грудня відзначається Міжнародний День людей з інвалідністю.

Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу, доброту і милосердя до найменш захищеної та найбільш вразливої частини суспільства.

Детальніше...

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

 

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» з нагоди відзначення 25 листопада - Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства над жінками; 1 грудня - Всесвітнього дня боротьби із СНІДом; 2 грудня - Міжнародного дня боротьби за скасування рабства; 3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями; 5 грудня – Міжнародний день волонтера; 6 грудня - річниці з дня «Монреальської різанини»; 9 грудня – Міжнародний день з корупцією; 10 грудня - Міжнародного дня прав людини.

 

Детальніше...

"Базові цифрові навички"

В еру діджиталізації, будь-якій людині необхідно мати базові цифрові навички. На платформі "Дія.Цифрова освіта" є серія освітніх серіалів "Базові цифрові навички".

Детальніше...

Електронний підпис: питання та відповіді

Електронний підпис необхідний для реалізації функцій електронної демократії, забезпечення доступу громадян та бізнесу до отримання публічних послуг онлайн, переходу до електронного документообігу та спрощення ведення бізнесу.

Детальніше...

Гідність: шлях нескорених

Напередодні Дня Гідності та Свободи та Усесвітнього Дня Гідності співробітники територіального центру відвідали Народний музей історії міста Авдіївки: познайомились з виставкою «Крим мандрує. Авдіївка», яка проходить в рамках проєкту «Шлях/Yol».

Детальніше...

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІНФОРМУЄ

З метою забезпечення проведення заходів щодо підвищення рівня цифрової грамотності фахівців сфери соціального захисту населення, працівники територіального центру долучилися до інформаційної компанії «Місяць цифрової грамотності», яка триває з 1 по 30 листопада 2021 року.

Детальніше...

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІНФОРМУЄ

Протягом жовтня 2021 року територіальним центром соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради надані наступні послуги:

Детальніше...

ВСІ – ОНЛАЙН!


Добрий день гості та друзі нашого територіального центру. Так сталося, що наразі ми не взмозі активно проводити свою діяльність на базі Територіального центру у зв'язку із введенням ЧЕРВОНОГО РІВНЯ епідеміологічної небезпеки. Проте ми знаємо як важливо бути активними. Наразі ми запроваджуємо новий вид діяльності для нашого відділення денного перебування. З 25 жовтня ми будемо проводити заняття ОНЛАЙН!

Детальніше...

Важлива інформація!

СОЦІАЛЬНА АКТИВНІСТЬ НЕ МАЄ ВІКОВИХ ОБМЕЖЕНЬ


Участь у житті громади – це насамперед прояв активної громадянської позиції, що передбачає наявність прав, засобів, простору та можливостей для участі в процесі прийняття рішень, впливу на процес та участі у будь-яких форматах діяльності.

Детальніше...

ВІТАЄМО ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

Напередодні Дня захисника України, що відзначається в українському суспільстві в день великого православного свята – Покрови Пресвятої Богородиці, в територіальному центрі привітали наших захисників, військовослужбовців 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади.

Детальніше...