ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІНФОРМУЄ

З 03.06.2020 року в м. Авдіївка розпочато видачу продуктових наборів підопічним, отримувачам соціальних послуг на дому, територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради.

Продуктові набори придбані за рахунок субвенції з обласного бюджету  місцевим бюджетам за проектом ініційованим головою Донецької облдержадміністрації Павлом Кириленком, з метою підтримки незахищених верств населення на період карантину.

Територіальний центр

Детальніше...

Територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг інформує

Треба пам`ятати, що незважаючи на послаблення карантинних заходів в нашій країні, все одно існує загроза зараження на коронавірусну інфекцію COVID- 19.

З метою інформаційно-роз`яснювальної роботи працівники територіального центру 19 травня провели вуличну акцію: «Стоп COVID- 19!». В рамках цього заходу проводили бесіди із мешканцями міста (переважно похилого віку) та розповсюджували тематичні буклети, які в рамках співпраці було надано Запорізьким обласним благодійним фондом «Посмішка дитини».

Детальніше...

Територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг інформує

Соціальні робітники територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради регулярно проводять інформаційно-роз`яснювальну роботу серед підопічних територіального центру про необхідність дотримання санітарно-епідеміологічних норм, щоб уникнути інфікування коронавірусом.

Детальніше...

Згуртованість та доброта об`єднує

Вже всім, мабуть, відомо, що у зв`язку із поширенням коронавірусної інфекції, літні люди знаходяться в групі ризику. Тому зараз, як ніколи вони потребують нашої з вами уваги, допомоги та турботи.

І дуже приємно, що в нашому місті живуть люди, які це усвідомлюють і допомагають.

Детальніше...

Підтримаємо разом

З метою підтримки найбільш вразливих верств населення під час карантину, небайдужі активісти однієї із політичних партій 30.03. надали та в подальшому надаватимуть підопічним територіального центру, одиноким та самотньо проживаючим особам похилого віку, безкоштовно хліб.

Хліб – це символ життя, тому літнім людям так приємно було отримати свіжий, хрусткий буханець з рук соціальних робітників територіального центру. Це своєрідний жест підтримки, єдності та згуртованості людей у складний для всіх нас час.

Територіальний центр

Детальніше...

УВАГА!!!

Територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг інформує, що працює в штатному режимі, але з обмеженим доступом для відвідувачів. На час карантину припинене надання послуги перукаря та робота «Соціального гардеробу». Соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома регулярно відвідують одиноких та одиноко проживаючих осіб похилого віку та осіб з інвалідністю для забезпечення їх, в першу чергу, продуктами харчування та ліками, а також, надають інші види допомоги вдома.

В умовах розповсюдження коронавірусної інфекції літні люди є найбільш вразливою категорію громадян, які схильні до зараження. Тому, давайте разом допомагати їм: робіти закупки для своїх літніх батьків, родичів, сусідів. Якщо ви володієте інформацією про літніх людей в нашому місті, які потребують допомоги – дзвоніть нам за телефоном: 095-361-99-06.

МИ ДОПОМОЖЕМО!!!

Територіальний центр
соціального обслуговування та
надання соціальних послуг

Детальніше...

МЛИНЦЕВІ ПОСИДЕНЬКИ

Сьогодні в територіальному центрі соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради спільно із волонтерами БО «Польська гуманітарна акція» влаштували свято Масляни «Млинцеві  посиденьки» для літніх людей нашого міста. В заході прийняли участь близько 50-ти осіб. Разом із хором ветеранів ПКТіС співали пісні, потім частушки, а далі… Далі посиденьки плавно перетворилися на танці! І, навіть, поважний вік не завадив всім гостям заходу запально танцювати під акомпанемент баяну! А між плясками та танцями за чашкою ароматного чаю пригощалися смачними млинцями, пиріжками та  іншими смаколиками, що так дбайливо приготували наші господині до свята.

Гучно, весело, запально в територіальному центрі проводили зиму та вже готові до зустрічі весни!!!

Територіальний центр.

Детальніше...

Графіки

Г Р А Ф І К
проведення особистого прийому громадян директора територіального центру
 та завідувача відділення соціальної допомоги вдома на 2020 рік

 

 
Посада, прізвище, ім’я по батькові
Приймальні дні тижня
Місце проведення, № телефону за яким ведеться особистий прийом
1.
Директор територіального центру
Мамчич Тетяна Сергіївна
 
Щопонеділка та щочетверга:
з 1300 -1600
 
 
м.Авдіївка, вул.Менделеєва, б.6 (будівля ЗОШ№5)
 
095-361-99-06
2.
 
Завідувач відділення соціальної допомоги вдома
Негодуйко
Ірина Володимирівна
 
Щовівторка:
з 900 - 1200
та щоп’ятниці:
з 1300 - 1545
 
 
м.Авдіївка, вул.Менделеєва, б.6 (будівля ЗОШ№5)
 
095-361-99-06

Г Р А Ф І К
проведення телефонної «Прямої лінії» прийому громадян директором територіального центру та завідувачем відділенням соціальної допомоги вдома  на 2020 рік

 

 
Посада, прізвище, ім’я по батькові
Дні та години прийому дзвінків
Місце проведення, № телефону за яким ведеться особистий прийом
1.
Директор територіального центру
Мамчич Тетяна Сергіївна
 
Остання середа місяця: з 900 -1500
перерва з 1200 -1245
 
м.Авдіївка, вул.Менделеєва, б.6 (будівля ЗОШ№5)
 
095-361-99-06
2.
 
Завідувач відділення соціальної допомоги вдома Негодуйко
Ірина Володимирівна
Перший понеділок місяця: з 900 -1500
перерва з 1200 -1245
 
 
м.Авдіївка, вул.Менделеєва, б.6 (будівля ЗОШ№5)
 
095-361-99-06

 

Режим роботи
«Телефону довіри» територіального центру на 2020 рік

 

 
Посада, прізвище, ім’я по батькові
Дні та години прийому дзвінків
Місце проведення, № телефону за яким ведеться особистий прийом
1.
 
Завідувач відділення соціальної допомоги вдома Негодуйко Ірина Володимирівна
 
Щоденно: з 800 -1700
П’ятниця: з 800 -1545
 
Перерва з 1200 -1245
 
 
м.Авдіївка, вул.Менделеєва, б.6 (будівля ЗОШ№5)
 
095-361-99-06

 

В АВДІЇВЦІ ПРАЦЮЄ «СОЦІАЛЬНЕ ТАКСІ»

Нагадуємо, що в нашому місті працює «Соціальне таксі» для осіб з порушеннями опорно-рухового апарату. Транспортна соціальна послуга надається безоплатно для:

- осіб з І та ІІ групою інвалідності та діти з інвалідністю з порушеннями опорно-рухового апарату, які пересуваються на інвалідних візках та зареєстровані у м. Авдіївка (в тому числі з числа внутрішньо переміщених осіб);

- осіб похилого віку, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, медичної допомоги, не мають працездатних родичів, та по відношенню до яких триває процедура оформлення до будинку-інтернату на державне утримання.

Детальніше...

СИЛА НАРОДУ У ЄДНОСТІ

Напередодні державного свята – Дня соборності України, в територіальному центрі соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради для літніх людей, відвідувачів групи самодопомоги та активного дозвілля, проведено тематичну лекцію «Сила народу у єдності».

Разом згадали історичне підґрунтя цього державного свята - проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося 1919 року. Вшанували героїв, якi боролися за об’єднання усiх нацiонально-демократичних сил українства, хто словом i ділом намагався вiдродити незалежну Соборну Українську державу.

 «Ланцюг єднання», що символічно створили літні люди, взявшись за руки, став проявом їх ставлення до єдності держави, єдності дій та соборності душ всього українського народу.

Територіальний центр соціального
обслуговування та надання соціальних послуг.

СВЯТО ВАСИЛЯ ТА МАЛАНКИ

За давніх часів вважалося, що в новорічну ніч сходяться сонце і місяць, і це є початком всього нового. Згідно з православним календарем 13 січня –  день пам'яті преподобної Меланії, яка уособлювала місяць, а 14 – святителя Василя Великого (символ сонця).

Детальніше...

Територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради інформує

Протягом грудня територіальним центром соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради обслуговано 290 осіб, в тому числі 49 осіб з інвалідністю, яким надано 2200 послуги (прибирання оселі, приготування їжі, оплата комунальних послуг, придбання продуктів харчування, ліків тощо).

Детальніше...