ВІРТЕ В ДИВА…

Хто сказав, в новорічні дива вірять лише діти?
Новий рік – це одне з найчарівніших, найтаємничіших свят, яке обіцяє кожному, хто вірить в здійснення мрій! І зовсім немає значення скільки тобі років. Все одно ти очікуєш зустріч із казковим Дідом Морозом та Снігуронькою. І, звісно, ти пам`ятаєш хороводи біля ялинки, запах мандаринок та шоколаду. А далі віриш у казку…
Таку казку літнім людям нашого міста подарували територіальний центр соціального обслуговування та волонтери благодійної організації «Польська гуманітарна акція».
Спеціально для «дітей поважного віку» на свято завітали довгоочікувані гості – Дід Мороз та Снігуронька, які прийшли не тільки з подарунками, а й цілою розважальною програмою. «Діти» із задоволенням співали, танцювали, читали вірші та розгадували загадки від Снігуроньки.
Було дуже весело! А цей святковий захід ще раз нагадав, що всі ми родом з дитинства.
В будь-якому віці відкривайте серця для казки, вірте в дива, мрійте – і казка прийде…
З Новим роком!!!

Територіальний центр
соціального обслуговування

Детальніше...

«Кольоровий» майстер-клас

Територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради спільно із благодійною організацією «Польська гуманітарна акція» продовжую спільну роботу щодо організації психо-соціальної підтримки та організації активного дозвілля підопічних територіального центру та всіх бажаючих літніх людей м.Авдіївка.

Детальніше...

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ІНФОРМУЄ

Протягом листопада територіальним центром соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради обслуговано 293 особи, в тому числі 50 осіб з інвалідністю, яким надано 2134 послуги (прибирання оселі, приготування їжі, оплата комунальних послуг, придбання продуктів харчування, ліків тощо).

Детальніше...

БАЧИТИ ДУШЕЮ

Коли очі перестають бачити, то світла людина починає бачити душею… «Так, він бачить душею», - говорять в нашому територіальному центрі про Кузнецова Миколу Олексійовича. Микола Олексійович має інвалідність І групи по зору, перебуває на обслуговуванні в територіальному центрі більше 10-ти років. Це дуже творча, позитивна особистість. Микола Олексійович має вищу музичну освіту за класом духових інструментів. Неодноразово був лауреатом різноманітних музичних конкурсів та посідав призові місця.

Детальніше...

ЛЮДИ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

3грудня – Міжнародний день осіб з інвалідністю.

Протягом тижня працівники територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг відвідали своїх підопічних – осіб з інвалідністю. Мета заходу – моральна та психологічна підтримка, аналіз фактичного становища людей з особливими потребами та визначення пріоритетів та напрямків роботи територіального центру, щодо поліпшення життєвого рівня даної категорії громадян, що обслуговуються в територіальному центрі.

Особи з інвалідністю потребують від суспільства більшої уваги, дотримання їх прав і свобод, захисту гідності. Адже, вони є членами нашого суспільства! І від нашого з вами ставлення до них залежить, чи  будуть ці  люди відчувати себе повноцінними членами цього самого суспільства.

Територіальний центр.

Детальніше...

ШЛЯХ ДО АКТИВНОГО ДОВГОЛІТТЯ

Відповідно до Плану заходів з реалізації Стратегії державної політики з питань здорового та активного довголіття населення міста Авдіївка на період до 2022 року територіальним центром соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради організовано співпрацю з благодійною організацією «Польська гуманітарна акція». В рамках проекту підопічні територіального та інші особи похилого віку нашого міста отримують психо-соціальну підтримку та цікаво проводять своє дозвілля, що в цілому сприяє покращенню їх психологічного та емоційного стану, формує активну життєву позицію.

Територіальний центр

Детальніше...

Територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг інформує

У зв`язку із введенням Національним банком України з 25 жовтня 2019 року в обіг нової банкноти номіналом 1000 гривень, працівники територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради проводять інформаційно-роз`яснювальну роботу серед осіб похилого віку. Метою даного заходу є запобігання шахрайства серед літніх людей із підробними банкнотами.

Детальніше...

Пункт прийому теплих речей, взуття

Територіальний центра соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради інформує населення про відкриття пункту прийому від населення гуманітарної допомоги (теплого одягу, взуття, білизни, зимового асортименту) для роздачі цих речей особам, що потребують.

Пункт знаходиться за адресою:  м.Авдіївка, вул. Менделеєва, б.6, другий поверх, кабінет № 17 (будівля ЗОШ № 5).

Час роботи:

пн. – чт.  з 800 до 1700 год.;
пт.           з 800 до 1545 год;

Сб.-Нд.   – вихідний.

Телефон для довідок: 095-361-99-06

 

Директор                                                                                 Т.С. Мамчич

В АВДІЇВЦІ ПРАЦЮЄ «СОЦІАЛЬНЕ ТАКСІ»

Нагадуємо, що в нашому місті працює «Соціальне таксі» для осіб з порушеннями опорно-рухового апарату. Транспортна соціальна послуга надається безоплатно для:

- осіб з І та ІІ групою інвалідності та діти з інвалідністю з порушеннями опорно-рухового апарату, які пересуваються на інвалідних візках та зареєстровані у м. Авдіївка (в тому числі з числа внутрішньо переміщених осіб);

- осіб похилого віку, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, медичної допомоги, не мають працездатних родичів, та по відношенню до яких триває процедура оформлення до будинку-інтернату на державне утримання.

Детальніше...

ДУША НАРОДУ ВИШИТА НИТКАМИ

19 серпня в територіальному центрі соціального обслуговування та надання соціальної допомоги Авдіївської міської ради відбулася виставка робіт, вишивок, підопічних відділення соціальної допомоги вдома територіального центру Лебедевої В.К., Сапронової М.П., Лободи С.М. Виставка під символічною назвою «Душа народу вишита нитками» присвячена 28-річниці Незалежності України.

Серед шедеврів жіночої майстерності були представлені рушники, серветки, скатертини, обереги, ікони та картини, що вишиті хрестиком та гладдю.

Українська вишивка – один із видів народного декоративного мистецтва українців та один із найпоширеніших видів ручної праці українських жінок. У вишиванках, як у піснях душа народу.  Із знаннями свого родоводу, історії рідного краю починається людина. Мамина пісня, дідусеві казки, бабусина вишивка – все це родовідна пам'ять. В Україні немає оселі, де б не було вишитого рушника, серветки чи сорочки. Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символ здоров’я та краси, оберегом щасливої долі.

Детальніше...

«СОЦІАЛЬНЕ ТАКСІ» ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

З метою забезпечення реалізації завдань  соціальної політики у сфері соціальної допомоги, на виконання ст. 28 ЗУ «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» в м. Авдіївка розпочинає свою роботу  «Соціальне таксі». Транспортну соціальну послугу запроваджено на базі територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради.

Детальніше...

НЕ ПРОХОДЬТЕ ОСТОРОНЬ ЧУЖУ БІДУ!

Серед мешканців нашого міста є багато самотніх літніх людей та людей з інвалідністю, які з різних причин позбавлені піклування рідних та частково чи повністю втратили здатність до самообслуговування.

Саме для таких осіб в нашому місті працює Територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради.

Детальніше...