Територіальний центр запрошує на тренінг

«Активне та безпечне довголіття» запрошує людей старшого віку на тренінг «Соціальна активність – категорія без віку: інструменти прямої демократії і як ними користуватися»
Тренінг буде проводитися за адресою: вул. Гагаріна, 12Б; на базі ГО «Авдіївка. Платформа спільних дій»

Детальніше...

ЙДЕМО В НОГУ З ЧАСОМ – ПОКОРЮЄМО НОВІТНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Сьогодні життя без комп’ютера практично неможливе. Персональний комп’ютер відкриває безліч можливостей для отримання інформації, роботи, пересилання листів і спілкування у соцмережах.

Детальніше...

Територіальний центр запрошує на майстер клас

До Дня захисника та захиниць України «Активне та безпечне довголіття» запрошує на майстер клас людей старшого віку для створення браслетів-оберегів.

Детальніше...

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІНФОРМУЄ

Протягом вересня 2021 року територіальним центром соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради надані наступні послуги:

Детальніше...

Територіальний центр оголошує запис на комп’ютерні курси.

"Активне та безпечне довголіття" запрошує на навчання комп’ютерній грамотності людей старшого віку.

Дані комп’ютерні курси є короткостроковими, навчання відбудеться протягом одного місяця. Загальна кількість занять – 8.

Детальніше...

ШАНУЄМО ГРОМАДЯН ПОВАЖНОГО ВІКУ

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день громадян похилого віку, а в Україні це також і День ветерана. В нашій громаді цей день буде відзначатися по-особливому: 2 жовтня на площі біля ПКТіС відбудеться фестиваль «Ретро NEW осінь». Даний фестиваль, який реалізується в рамках конкурсу від ГО "Авдіївка. Платформа спільних дій" - "Перетворимо Авдіївку разом", за фінансової підтрими "Метінвест", є результатом співпраці територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради, ПКТіС ПРАТ «АКХЗ» та відділу культури Авдіївської міської ВЦА.

КРОКУЄМО ДО ЗДОРОВ`Я СКАНДИНАВСЬКОЮ ХОДОЮ

 Навіть по-осінньому похмура та прохолодна погода не завадила здійснити «перші скандинавські кроки» учасникам клубу «ЗдороВо жити», який було започатковано в територіальному центрі соціального обслуговування та надання соціальних послуг у межах проєкту «Активне та безпечне довголіття: центр психосоціальної підтримки, дозвілля та особистісного розвитку вразливих верств населення Авдіївської громади».

Детальніше...

РАНКОВА РУХАНКА "Здорово жити"

Бажаєте щоб ваш організм почав виробляти серотонін та ендорфін, так звані гормони «щастя»? Запрошуємо до опанування нового виду спорту «Скандинавська хода».

Зустрічаємося о 8.45 біля територіального центру в спортивному одязі та зручному взутті.

 

Перші кроки «Активного та безпечного довголіття»

Підводимо перші підсумки роботи у межах проєкту «Активне та безпечне довголіття: центр психосоціальної підтримки, дозвілля та особистісного розвитку вразливих верств населення Авдіївської громади». З початку вересня було розпочато активну фазу реалізації проєкту. А саме: люди старшого віку та люди з інвалідністю були залучені до сучасного громадського життя через різноманітні активності.

Детальніше...