ПРИВІТАННЯ З ЮВІЛЕЄМ

Сьогодні, 08 вересня свій день народження відзначає підопічна відділення соціальної допомоги вдома – Склярова Надія Павлівна. В цей день жінці виповнилося 90 років. Фахівці територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради привітали ювілярку квітами, смаколиками та щирими, теплими словами.

Детальніше...

Екскурсія по Святих місцях

4 вересня територіальним центром м. Авдіївка було організовано екскурсію для осіб старшого віку та осіб з інвалідністю до Свято-Успенського Миколо-Василівського монастиря, який знаходиться у селі Микільське, Волновахського району, Донецької області. Екскурсійна група відвідали Свято-Успенський собор (зведений по заповіту схимандрита Зосіми після його смерті), Свято-Василівський кам`яний Храму з шатровою дзвіницею (збудований в 1912 році), Трапезний храм всіх святих (збудований до 2000-ліття Різдва Христового) та мали змогу подивитися на реставрацію в техніці мозаїки Надворотної церкви Іверської Божої матері із дзвіницею. Екскурсія територією монастиря викликала подив та захоплення від оригінальності ландшафтного дизайну, створеного руками монахинь. Серед рукотворної краси можна було насолодитись співом та красою птахів, які знаходяться під опікою пожильців монастиря. А опівдні всі бажаючі куштували прості та смачні страви у трапезній для паломників.

Детальніше...

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІНФОРМУЄ

Протягом серпня 2021 року територіальним центром соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради надані наступні послуги:
-    «догляд вдома» - 266 осіб, в тому числі 54 особи з інвалідністю, яким надано 1937 послуг (прибирання оселі, приготування їжі, оплата комунальних послуг, придбання продуктів харчування та ліків, соціальний та фізичний супровід тощо). Додатково виявлено та прийнято на обслуговування до відділення соціальної допомоги вдома 15 осіб похилого віку;

Детальніше...

«ДНК України»

Для підопічних відділення денного перебування територіального центру Авдіївської міської ради було організовано перегляд на великому екрані зворушливого театралізованого перформансу «ДНК України» до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, де були представлені найважливіші події зі становлення Української держави у різні роки.

Детальніше...

Майстер клас «Ти у мене єдина»

 

Працівниками відділення денного перебування був проведений майстер клас для підопічних з виготовленння квітки в техніці канзаши. Даний виріб можна використовувати як брошку. Як відомо багатьом, до 30-ї річниці Незалежності України за координації Міністерства культури та інформаційної політики України підготовлена концепція єдиної візуальної символіки свята. Графічна візуалізація комплексу образів реалізована у вигляді калейдоскопічних квіткових орнаментів. Квітка – образ, що розкриває ідею держави. Через те, що для нашого виробу було обрано стрічки у національних кольорах, можна сказати що наші підопічні власноруч зробили собі квітку-символ до свята.

Детальніше...

«УКРАЇНА - ЦЕ Я!»

Працівники та підопічні територіального центру організували фотопроєкт до 30 річчя Дня Незалежності "Україна – це Я!". Для цього заходу в приміщенні територіального центру була створена фотозона в стилі української хати.

Детальніше...

Територіальний центр запрошує на заняття в клуб за інтересами «Творча майстерня».

Шановні мешканці поважного віку м. Авдіївка!

Маємо для Вас ще одну цікавинку, яка допоможе Вам реалізувати себе в напрямку декоративно-прикладного мистецтва!
У територіальному центрі кожного вівторка та четверга ми проводимо заняття в одному з клубів за інтересами «Творча майстерня»!

Детальніше...

ДО ВІДОМА МЕШКАНЦІВ МІСТА

Нагадуємо, що в нашому місті працює «Соціальне таксі» для осіб з порушеннями опорно-рухового апарату. Транспортна соціальна послуга надається безоплатно для:
- осіб з І та ІІ групою інвалідності та діти з інвалідністю з порушеннями опорно-рухового апарату, які пересуваються на інвалідних візках та зареєстровані у м. Авдіївка (в тому числі з числа внутрішньо переміщених осіб);
- осіб похилого віку, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, медичної допомоги, не мають працездатних родичів, та по відношенню до яких триває процедура оформлення до будинку-інтернату на державне утримання.

Детальніше...