Шановні мешканці поважного віку, звертаємо вашу увагу, що з 2 серпня 2021 року, на базі територіального центру щоранку, для людей похилого віку проводяться заняття з фізичної активності, а саме – ранкові руханки

На цих руханках, наші підопічні, прикладають зусиль для того щоб підтримувати своє фізичне здоров’я в задовільний формі. У цьому їм допомагають вправи на кардіонавантаження, розтяжку. Під час руханки тренери використовують елементи з «Зумби», степ-аеробіки, йоги.

Детальніше...

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІНФОРМУЄ

Протягом липня 2021 року територіальним центром соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради надані наступні послуги:

Детальніше...

До уваги громадян!

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІНФОРМУЄ

 

 

 

 

Г Р А Ф І К

проведення особистого прийому громадян директором територіального центру та завідувачами структурних підрозділів територіального центру на 2021 рік

 

Посада, прізвище, ім’я по батькові

Приймальні дні тижня

Місце проведення, № телефону за яким ведеться особистий прийом

1.

Директор територіального центру

МАМЧИЧ

Тетяна Сергіївна

 

Кожен вівторок:

з 900 до 1200

 

 

м.Авдіївка, вул.Молодіжна, б.3 (перший поверх)

 

095-361-99-06

2.

 

Завідувач відділення соціальної допомоги вдома

НЕГОДУЙКО

Ірина Володимирівна

 

 Кожна середа:

з 900 до 1200

 

 

3.

Завідувач відділення денного перебування

ШЕРЕКІНА

Юлія Олександрівна

Кожен четвер:

з 900 до 1200

 

 

Детальніше...

ЮРИДИЧНА ГРАМОТНІСТЬ

Задля підвищення рівня правової обізнаності працівників територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради головним спеціалістом «Авдіївського бюро правової допомоги» Світланою Олійник було проведено правопросвітницький захід за темою: «Права та гарантії прав захисту викривачів корупції». Викривач – це особа, яка повідомила про можливі факти вчинення іншими особами корупційних правопорушень. При цьому, викривач повинен бути впевнений, що інформація достовірна.

Детальніше...

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІНФОРМУЄ

Протягом червня 2021 року територіальним центром соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради обслуговано 285 осіб, в тому числі 53 особи з інвалідністю, яким надано 1962 послуги (прибирання оселі, приготування їжі, оплата комунальних послуг, придбання продуктів харчування та ліків, соціальний та фізичний супровід тощо).

Детальніше...

Ще одна робоча зустріч пройшла між керівництвом Територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради та головним спеціалістом Авдіївське #бюро правової допомоги Світланою Олійник

В ході зустрічі керівник центру Мамчич Тетяна Сергіївна розповіла про заходи, які вживаються в установі щодо забезпечення прав людини та плани подальших дій у цих питаннях, обговорювались питання організації надання соціальних послуг та які механізми цього передбачає чинне законодавство, розглядались основні напрямки надання безоплатної правової допомоги підопічним зазначених установ.

Детальніше...

Мова – дім духу

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1585-р «Про затвердження плану заходів з реалізації першого етапу Стратегії популяризації української мови до 2030 року «Сильна мова – успішна держава» в територіальному центрі соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради було проведено інформаційну лекцію з переглядом відеоматеріалу «Історія походження української мови».

Детальніше...

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІНФОРМУЄ

Протягом травня 2021 року територіальним центром соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради обслуговано 295 осіб, в тому числі 52 особи з інвалідністю, яким надано 1834 послуг (прибирання оселі, приготування їжі, оплата комунальних послуг, придбання продуктів харчування та ліків, соціальний та фізичний супровід тощо).

Детальніше...

ЗНОВУ ЮВІЛЯР ПОВАЖНОГО ВІКУ!

Сьогодні керівництво територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради привітали з 90 річчям ще одну іменинницю-ювілярку, підопічну відділення соціальної допомоги вдома, Набокову Любов Дмитрівну. Такий ювілей – дуже важлива і значима подія, адже далеко не кожному судилось зустріти настільки поважний вік.

Детальніше...