Подолання стресу – турбота про себе

Стрес, особливо постійний - серйозний виклик, з яким стикається суспільство. Довготривала напруга викликає більшість психологічних проблем, які можуть проявлятися на фізичному рівні. Тому, сьогодні соціальні робітники територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради прийняли участь у груповому занятті з психологами ГО «Точка рівноваги», на якому вони опановували навички стресостійкості, вчилися керувати своїми емоціями і реакціями, регуляції психічних станів та пошуку додаткових ресурсів, застосовували прийоми релаксації.

Детальніше...

ДЕНЬ ЄВРОПИ – СИМВОЛ МИРНОЇ СПІВПРАЦІ

Вже вісімнадцять років поспіль в Україні відповідно до Указу Президента України від 19 квітня 2003 року № 339/2003 « Про День Європи» у 3-тю суботу травня відзначається День Європи.

Детальніше...

ПОДВИГ НЕПІДВЛАДНИЙ ЧАСУ

Вже минуло багато років від того незабутнього травня 1945 року, але сьогодні, як ніколи, величний подвиг захисників і визволителів залишається прикладом невичерпного джерела патріотизму та вірного служіння своєму народу.

Детальніше...

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІНФОРМУЄ

Протягом квітня 2021 року територіальним центром соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради обслуговано 286 осіб, в тому числі 54 особи з інвалідністю, яким надано 2349 послугу (прибирання оселі, приготування їжі, оплата комунальних послуг, придбання продуктів харчування та ліків, соціальний та фізичний супровід тощо).

Детальніше...

РЯТУЮЧИ СВІТ, ПАМ'ЯТАЙ ПРО СЕБЕ

На цьому тижні, з метою профілактики емоційного вигорання для соціальних робітників Територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради пройшла планова супервізія.

Детальніше...

МНОГАЯ ЛІТА!


Нещодавно свій 90-річний ювілей відзначила підопічна територіального центру соціального обслуговування та надання соціальної допомоги м.Авдіївка, Мельникова Тамара Пилипівна.

Детальніше...

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІНФОРМУЄ


Протягом березня 2021 року територіальним центром соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради обслуговано 297 осіб, в тому числі 57 осіб з інвалідністю, яким надано 2391 послугу (прибирання оселі, приготування їжі, оплата комунальних послуг, придбання продуктів харчування та ліків, соціальний та фізичний супровід тощо).

Детальніше...

Разом проти туберкульозу

Щорічно у всьому світі 24 березня відзначається Всесвітній День боротьби з туберкульозом. Туберкульоз – це інфекційне захворювання, яке визивається мікобактерією туберкульозу. Його основні симптоми: кашель, що триває 2-3 тижні; рясне потовиділення; вночі слабкість; безпричинна втрата ваги; температура вище 37 градусів без видимої причини, що триває понад тиждень. Найчастіше при туберкульозі уражені легені, також може розвиватися патологічний процес в інших органах і тканинах. Це інфекційне захворювання становить серйозну загрозу для населення всього світу та має соціальну значимість.

Детальніше...

Великий Кобзар

І знову – березень… І знову линуть до нас думи геніального українського поета… Традиційно український народ у цей весняний час звертається до постаті Тараса Шевченка, до постаті, яка у своїй величі була, є і залишиться ні з чим незрівняною, невичерпною для людського подиву й осягнення. Творчість геніального сина українського народу непідвладна часові. Його спадщина належить не лише Україні, а й усьому людству.

Детальніше...

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІНФОРМУЄ


Протягом лютого 2021 року територіальним центром соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради обслуговано 308 осіб, в тому числі 58 осіб з інвалідністю, яким надано 2170 послуг (прибирання оселі, приготування їжі, оплата комунальних послуг, придбання продуктів харчування та ліків, соціальний та фізичний супровід тощо).

Детальніше...

Безоплатна правова допомога

 Правова допомога, що гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету України, місцевих бюджетів та інших джерел (ст.1 Закону України «Про безоплатну правову допомогу»).

Детальніше...