БЕРЕЖИ СЕБЕ!


COVID-19 продовжує стрімке поширення. Зі зростання кількості хворих в нашому місті зростають і шанси захворіти для кожного. Особливо більшої обачності треба виявляти людям похилого віку.

Детальніше...

ТВОРИ ДИВА

Життя так швидко минає. Коли ти молодий, то здається ще все попереду, що в тебе так багато часу для здійснення своїх мрій, що весь світ належить лише тобі. Ти просто живеш, насолоджуєшся життям, поряд близькі люди, твоє життя вирує різними хвилями. Ти можеш обирати майже все, що тебе оточує: роботу, друзів, чим займатися у вільний час.

Детальніше...

В територіальному центрі соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради надається соціальна послуга перукаря

Дана послуга здійснюється як безоплатно, так і на платній основі, відповідно до тарифів, затверджених наказом директора центру. Вартість стрижки не модельної коштує 21грн. 20коп.(плюс комісія банку).

Детальніше...

Робота в умовах карантину

Пандемія не вщухає. Холодна пора року дає сприятливі умови для поширення респіраторних інфекцій, до яких належить і COVID-19. Тому треба постійно зберігати пильність та обачність.

Детальніше...

Реалізація спільного проекту

За підтримки військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка та Управління верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) започатковано реалізацію спільного проекту, спрямованого на соціальну адаптацію людей похилого віку та осіб з інвалідністю міста Авдіївка. В територіальному центрі соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради планується відкриття відділення денного перебування, на базі якого буде функціонувати простір психосоціальної підтримки, дозвілля та особистісного розвитку для осіб похилого віку та осіб з інвалідністю.

Детальніше...

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІНФОРМУЄ

    Протягом листопада 2020 року територіальним центром соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради обслуговано 315 осіб, в тому числі 58 осіб з інвалідністю, яким надано 2200 послуг (прибирання оселі, приготування їжі, оплата комунальних послуг, придбання продуктів харчування та ліків, соціальний супровід, тощо).

Детальніше...

Спілкування лікує душі.


COVID-19 змінив життя багатьох людей. Ми чуємо на кожному каналі телебачення, що пандемія охопила увесь світ. Дуже важко в таких умовах зберігати спокій. Люди похилого віку дуже добре розуміють, що вони знаходяться в зоні ризику. Емоційна напруга зростає. На фоні цього з’являється тривога, яка переростає в паніку. Все це важким тягарем лягає на плечі стареньких. Вони вимушені жити в постійному відчутті страху смерті. Їх і без того не просте життя стає ще складнішим. Вченими доведено, якщо людина протягом довгого часу знаходиться у хронічному стресі – її організм слабшає, знижується імунітет, загострюються хронічні захворювання, яких в літньому віці і так предостатньо. В цей непростий період літні люди, як ніхто інший, потребують психологічної і емоційної підтримки.

Детальніше...

Участь у підсумковій зустрічі за результатами спільної діяльності УВКБ ООН та ПРООН

25.11.2020 керівник територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради Мамчич Тетяна прийняла онлайн участь у підсумковій зустрічі за результатами спільної діяльності УВКБ ООН та ПРООН у 2020 році із розбудови спроможностей та розробки проектів за для розширення прав та можливостей людей в громадах, розташованих поблизу «лінії зіткнення»

Детальніше...

День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи
21 листопада, в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Хоча свято нове – запроваджене указом Президента 13 листопада 2014 року – воно має велике значення для українців, адже встановлене на честь початку цього дня двох доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Детальніше...

Територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради інформує

Територіальний центр соціального  обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради продовжує  проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо необхідності обрання нового постачальника газу та укладання із ним відповідного договору. Також, фахівці територіального центру  здійснюють практичну допомогу у поданні онлайн заяви-приєднання через сайти обраних постачальників газу.

Детальніше...

СУПЕРВІЗІЯ - ІНСТРУМЕНТ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДТРИМКИ


Відомо, що людина, яка обирає професію, спрямовану на допомогу іншим людям, має розуміти і вміти працювати з власними проблемами, а також повинна періодично звертатися по допомогу до своїх колег. Супервізія - надання професійної підтримки спеціалістів, яка спрямована на роботу з професійними труднощами, аналізу недоліків та удосконалення організації роботи. Тому, відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України від 12.06.2020 №414 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо супервізії працівників, які надають соціальні послуги», завідувачем відділення соціальної допомоги вдома та психологом територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради регулярно, згідно графіку, проводиться групова та індивідуальна супервізія із соціальними робітниками, яка спрямована на подолання професійних труднощів, психічних та фізичних перенавантажень, які виникають в процесі роботи з літніми людьми та особами з інвалідністю,особливо в період карантинних обмежень, коли фізичне і моральне навантаження на працівників збільшується в декілька разів. На заняттях постійно розглядаються питання щодо запобігання виникненню професійного вигорання та забезпечення емоційної підтримки, вдосконалення організації роботи, а також дотримання норм безпеки у зв’язку із захворюваністю на COVID-19.

Територіальний центр

СПІВПРАЦЮЄМО З МІЖНАРОДНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ З МІГРАЦІЇ (МОМ)

В рамках співпраці із міжнародними благодійними організаціями територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради отримав допомогу від Міжнародної організації з міграції у вигляді індивідуальних засобів захисту для працівників: захисні екрани, одноразові маски, гумові рукавички, а також інфрачервоні безконтактні термометри для проведення температурного скринінгу. Всі ці речі особливо необхідні соціальним працівницям, що надають послуги з догляду вдома і щодня повинні пересуватися містом, контактуючи з десятками людей. Це створює суттєві загрози для їхнього здоров’я, а також для здоров’я їх підопічних, адже останні належать до груп ризику, яким особливо загрожує серйозна симптоматика від захворювання COVID-19.

Детальніше...