Інформування мешканців міста щодо ринку газу для населення

У зв’язку із оновленими правилами газопостачання для абонентів м. Авдіївка територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради проводить роз’яснювальну роботу із мешканцями міста (переважно похилого віку) та підопічними територіального центру щодо необхідності обрання до 01 грудня 2020 року нового постачальника газу та укладання із ним відповідного договору.
Самотнім та самотньо проживаючим особам похилого віку працівники територіального центру надають практичну допомогу в реєстрації заяв на приєднання до обраного постачальника газу через електронні кабінети на сайтах постачальників.

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІНФОРМУЄ

Протягом жовтня 2020 року територіальним центром соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради обслуговано 318 осіб, в тому числі 56 осіб з інвалідністю, яким надано 2212 послуг (прибирання оселі, приготування їжі, оплата комунальних послуг, придбання продуктів харчування та ліків, соціальний супровід, тощо).

Детальніше...

ТА НЕ ЗБІДНІЄ РУКА, ЩО ДАЄ


Благодійність – це те, що ти робиш  не для того, щоб про це дізнались інші, не для реклами своєї особистості, не для піару, не для когось, в першу чергу, якщо це справжнє почуття від щирого серця, ти робиш це для себе, бо відчуваєш потребу допомогти, бо від цього в душі наступає умиротворення.

Детальніше...

ТВОРИ ДОБРО, БО ТИ – ЛЮДИНА


Соціальна робота – це мистецтво налагоджувати зв`язки між людьми. День працівника соціальної сфери – професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки по службовому обов`язку, але і по велінню совісті і заклику душі .
Саме по велінню душі, совісті і серця працюють в територіальному центрі соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради.

Детальніше...

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІНФОРМУЄ

З метою контролю за якістю надання соціальних послуг з 02.10. по 27.10.2020 року, робочою групою територіального центру здійснена перевірка 3-х дільниць  соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома. Соціальними послугами охоплено 35 підопічних. За результатами перевірки з’ясовано, що зазначені особи задоволені роботою соціальних робітників, але фахівцями територіального центру були виявлені  недоліки щодо якості прибирання оселі у деяких підопічних.
Соціальним робітникам висловлені зауваження та надані практичні рекомендації щодо покращення якості надання соціальних послуг. 

Детальніше...

СПІВПРАЦЮЄМО З БЛАГОДІЙНИМИ ФОНДАМИ


В рамках співпраці із недержавними благодійними організаціями підопічні територіального центру, що опинилися в складних життєвих обставинах отримали від  Запорізького  благодійного фонду «Єдність за майбутнє» гігієнічні набори, набори постільної білизни, а особи, що мають хронічні захворювання – медичне приладдя для вимірювання тиску та рівня цукру в крові.
Від імені наших підопічних дякуємо нашим партнерам – ЗБФ «Єдність за майбутнє», за постійну підтримку та допомогу!

Детальніше...

До відома мешканців міста!


Нагадуємо, що в територіальному центрі соціального обслуговування та надання соціальних послуг надається безоплатно послуга прокату технічних та інших засобів реабілітації.  Наразі, в наявності є:
-  крісло-колісне  - 4 шт.

Детальніше...

ПРОТИЕПІДЕМІЧНІ ЗАХОДИ


В умовах погіршення епідемічної ситуації в регіоні та країні цілому територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради особливу увагу приділяє захисту соціальних робітників та працівників, які щоденно дбають про своїх підопічних (осіб похилого віку та осіб з інвалідністю) та в процесі роботи контактують із великою кількістю людей.

Детальніше...

СПОРТ ДЛЯ ВСІХ – РАДІСТЬ ЖИТТЯ


Підопічні територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради та просто активні жіночки нашого міста прийняли участь у фізкультурно-оздоровчому заході «Спорт для всіх – радість життя», організованого КЗ «Авдіївський міський центр фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» військово-цивільної адміністрації  міста Авдіївка.
З урахуванням вікової категорії спортсменки поважного віку під приємну музику разом із тренером виконували фізичні вправи з елементами стретчингу, розтяжки на всі групи м`язів.
Наприкінці заходу всі учасниці отримали грамоти та подарунки від організаторів.
Даний захід так сподобався учасницям, що вони висловили побажання і надалі регулярно займатися такими фізичними вправами.  Адже, спорт – це рух, а рух – це життя.

Детальніше...

ДОПОМАГАЄМО РАЗОМ


Спільна допомога у вирішенні проблем найбільш вразливих верств населення – є важливим кроком на шляху до становлення сильної громади.
Так, об`єднавши спільні зусилля, працівники територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради та пожежники ДПРЗ-15 ГУДСНС України у Донецькій області у присутності працівників Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області здійснили очищення пожежонебезпечної ділянки від сухої трави та паростків дерев за адресою: вул. Сапронова,27. За даною адресою з 2014 року ніхто проживає, тому подвір`я знаходилося в занедбаному стані. Поряд по сусідству проживають маломобільні громадяни: літня жінка разом із сином, особою з інвалідністю І групи «А». У зв`язку із пожежонебезпечною ситуацією у регіоні та враховуючи фізичний стан цих людей, будь яке загоряння могло бути для них фатальним.

Детальніше...

ШВИДКА СОЦІАЛЬНА ДОПОМОГА

Нагадуємо, що з початку карантину в місті Авдіївка працює «ШВИДКА СОЦІАЛЬНА ДОПОМОГА»(адресна доставка продуктів харчування та медикаментів) для осіб похилого віку та осіб з інвалідністю 1 групи. Продукти та медикаменти придбаються за кошти замовника.

Для отримання даної послуги необхідно звернутися за тел.095-361-99-06 з 8-00 до 12-00 (щоденно) та залишити диспетчеру територіального центру відомості про себе та перелік закупок, які необхідно доставити. Після цього з вами зв`яжуться волонтери для уточнення деталей замовлення та доставки.

Детальніше...

СПІВПРАЦЮЄМО З ПРООН

В рамках співпраці із командою компоненту “Громадська безпека та соціальна згуртованість» Програми ООН із відновлення та розбудови  миру в Україні, за фінансуванням Європейського Союзу, «велопарк» територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради поповнився чотирма новенькими велосипедами та необхідним приладдям до них: світловідбиваючими  жилетами та браслетами, катафотами, ліхтариками та замками. Тепер соціальні робітники територіального центру  майже всі забезпечені транспортними засобами, велосипедами, які значно полегшують їх робочий процес та скорочують витрати часу на дорогу до своїх підопічних, які проживають на віддалених вулицях міста Авдіївка.

Щиро вдячні нашим партнерам за допомогу і підтримку, та сподіваємося й надалі на продуктивну та результативну співпрацю в досягненні спільних цілей.

Детальніше...